info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tabliczka suchościeralna jednostronna z indywidualnym nadrukiem w ramce

14,99 zł 12,19 netto

Tabliczki suchościeralne z indywidualnym nadrukiem w plastikowych ramkach wyposażone są w rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Nie pojawiają się na niej "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablica pozostanie niezmazana przez wiele tygodni. Oferujemy tablice w wersji błyszczącej jak i MATOWEJ.Podkład z PCV zapewnia lekkość i sprężystość. Tabliczka odporna jest na wilgoć i promieniowanie UV. Możesz używać ich na zewnątrz, w wilgotnych i narażonych na zapylenie pomieszczeniach.
Wersja matowa tablicy ze względu na swą drobną prowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Tablicę wystarczy jednak przetrzeć mokrą szmatką lub użyć płynu do pielęgnacji tablic.

Dajemy Ci nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

  • format - A6, A5, A4, A3 i A2;
  • powierzchnia suchościeralna może być błyszcząca lub MATOWA;
  • tabliczka suchościeralna może być dwustronna;
  • 10 różnych systemów montażu - podstaw, haczyczków czy uchwytów magnetycznych;
  • kolor tablicy jak i ramki można swobodnie łączyć.

Tabliczki znakomicie sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, magazynach, salonach, lotniskach, bankach, sklepach, restauracjach czy barach. Róźnorodne systemy montażu umożliwią Ci dopasowanie tabliczek do Twoich potrzeb i możliwości.

Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, kartę wydawczą z magazynu, spis materiałów, zmywalne etykiety, opisy regałów, instalacji, maszyn etc.

wydrukuj swoje zdjęcie

Tablice wykonujemy na bazie przygotowanych do druku plików graficznych. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami.

Termin realizacji

Tabliczki z nadrukiem w zależności od wielkości zamówienia realizujemy w terminie od 3-8 dni roboczych.

Polecane akcesoria
Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane