info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tabliczka suchościeralna jednostronna z indywidualnym nadrukiem w ramce

14,99 zł z VAT
12,19 zł netto

Tabliczki suchościeralne z indywidualnym nadrukiem w plastikowych ramkach wyposażone są w rewelacyjną powierzchnię suchościeralną. Nie pojawiają się na niej "duszki" będące pozostałością po poprzednich napisach, nawet gdy tablica pozostanie niezmazana przez wiele tygodni. Oferujemy tablice w wersji błyszczącej jak i MATOWEJ.Podkład z PCV zapewnia lekkość i sprężystość. Tabliczka odporna jest na wilgoć i promieniowanie UV. Możesz używać ich na zewnątrz, w wilgotnych i narażonych na zapylenie pomieszczeniach.
Wersja matowa tablicy ze względu na swą drobną prowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Tablicę wystarczy jednak przetrzeć mokrą szmatką lub użyć płynu do pielęgnacji tablic.

Dajemy Ci nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

Tabliczki znakomicie sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, magazynach, salonach, lotniskach, bankach, sklepach, restauracjach czy barach. Róźnorodne systemy montażu umożliwią Ci dopasowanie tabliczek do Twoich potrzeb i możliwości.

Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową, kartę wydawczą z magazynu, spis materiałów, zmywalne etykiety, opisy regałów, instalacji, maszyn etc.

wydrukuj swoje zdjęcie

Tablice wykonujemy na bazie przygotowanych do druku plików graficznych. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@wally.com.pl

Poprowadzimy Cię krok po kroku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, skontaktuj się z nami.

Termin realizacji

Tabliczki z nadrukiem w zależności od wielkości zamówienia realizujemy w terminie od 3-8 dni roboczych.

Produkty powiązane

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane