info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

folia metalowa elastyczna samoprzylepna arkusz A4

5,01 zł z VAT
4,07 zł netto

Folia Flexmetal to trwały, elastyczny materiał składający się z opiłków żelaza oraz mieszanki termoplastiku i gumy. Produkt imituje powierzchnie metalowe oraz posiada zdolność przyciągania magnesów, dzięki czemu okaże się praktycznym dodatkiem do biura, sali konferencyjnej, magazynu czy też prywatnego mieszkania. Przypniesz do niego wszystkie ważne notatki! Dużą zaletą folii jest niezwykła elastyczność, dzięki której możesz ją nakleić również na łuki oraz wygięte, bardziej nieregularne powierzchnie.

Folia Flexmetal okaże się doskonała do aranżacji wnętrz, pomieszczeń biurowych, prac plastycznych, DIY oraz kreatywnych zabaw z dziećmi.

Oferowany przez nas produkt to arkusz:

Jeśli potrzebujesz innej wersji kolorystycznej - skontaktuj się z nami drogą mailową, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić!

Montaż

Folia Flexmetal posiada własny klej, do jej montażu nie potrzebujesz więc już żadnych dodatkowych akcesoriów, z łatwością przykleisz ją na każdą gładką powierzchnię!

Zwróć uwagę! Farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność.

Termin realizacji:

Twoje zamówienie zrealizujemy do dwóch dni roboczych.

Produkty powiązane


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane