info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

plan tygodnia tablica suchościeralna 273

49,70 zł z VAT
40,41 zł netto
rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 70,0 x 50,0
A 100 x 70,0
B 130,0 x 90,0
C 170,0 x 120,0

Biała lub kolorowa tablica samoprzylepna doskonale sprawdzi się w firmie, placówkach szkoleniowych i domu. Przez wiele lat posłuży jako praktyczne narzędzie pracy podczas wykładów, szkoleń, konferencji, narad czy prezentacji multimedialnych. Tablice można montować na zewnątrz, są one odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Tablice dostępne są w kilku standardowych rozmiarach. Na indywidualne życznie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze. Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie wykonać. Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby złożyć zamówienie on-line.

Tablica dostępna jest w dwóch wersjach:

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi okres.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do pracy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika, jednak ze względu na swoją lekką, niewidoczną dla oka porowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic.

Prosty montaż

Samoprzylepną tablicę wystarczy nakleić na dowolną płaską powierzchnię – ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować. Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać w formie wolnostojącej.

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.

Dlaczego warto wybrać tablicę samoprzylepną?

Termin realizacji
Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane