[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablica kredowa lody 334

55,4445,07 netto
Opis produktu
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy58,0 x 75,0
A87,0 x112,5
B116,0 x 150,0

Wystrój pokoju dziecięcego odrywa ważną rolę w rozbudzaniu kreatywności oraz poczucia estetyki u Twojego dziecka. Warto zadbać więc, aby urządzony był w jak najbardziej stymulujący sposób. Samoprzylepne tablice kredowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby aby jego pociecha mogła się rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności poprzez zabawę. Urocze koty, dzikie zwierzęta czy też zabawnie przedstawione przedmioty użytku codziennego - to wszystko może pojawić się na Twojej ścianie i sprawić, że nauka pierwszych literek, czytania czy liczenia okaże się naprawdę fantastyczną rozrywką!

Tablice kredowe sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych. Sprawią, że ich wnętrza zyskają ciekawy, nietypowy wygląd a Twoja kawiarnia czy też restauracja z pewnością zapadnie w pamięć klientom! Zapiszesz na nich nowe pozycje w menu, ofertę dnia czy też kilka miłych słów dla Twoich klientów.

Nasze kształtowe tablice kredowe łączą zalety nietuzinkowej, ciekawej wizualnie dekoracji oraz prostego montażu, który sprawia, że z łatwością poradzisz sobie z aplikacją tablicy. Elastyczna, samoprzylepna folia najwyższej jakości oraz niezwykła staranność wykonania sprawi, że tablicą będziesz mógł cieszyć się przez naprawdę długi czas.

Uwaga! Do tablicy przeznaczone są specjalne markery kredowe oraz miękka kreda szkolna. Użycie innej, twardej kredy może spowodować powstanie nieodwracalnych zarysowań na powierzchni tablicy.

Zwróć uwagę! Farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność produktów samoprzylepnych. Zanim zdecydujesz się na aplikację dekoracji na ścianę pomalowaną taką farbą, koniecznie przeprowadź wcześniej próbę. Nie ponosimy odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również, aby montaż odbywał się minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Termin realizacji
Zamówienia na tablice kształtowe realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

In stock
Produkty powiązane
28852
965
Wally - piękno dekoracji
Tablica kredowa lody 334
55.44
PLN
Ostatnio oglądałeś
40 tysięcy zadowolonych klientów
40 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie