Naklejka Strefa wydzielona proszę nie wchodzić

10,988,93 netto
Naklejka Strefa wydzielona proszę nie wchodzić

Naklejka BHP

Naklejka BHP okazuje się niezbędna nie tylko w zakładach pracy, lecz także w obiektach użyteczności publicznej. Ten praktyczny produkt może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Cechuje go nie tylko łatwość montażu, lecz także trwałość – jest odporny na blaknięcie spowodowane działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Każda naklejka BHP dostępna w naszym sklepie internetowym jest także niepodatna na zarysowania. Duży wybór grafik oraz rozmiarów sprawia, że każdy może u nas znaleźć samoprzylepne artykuły BHP odpowiadającej jego potrzebom.

Błyskawiczny montaż znaków ostrzegawczych BHP i informacyjnych

Montaż naklejek ostrzegawczych BHP lub informacyjnych nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów. Wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający i przyłożyć naklejkę do ściany, drzwi, szyby lub dowolnej, niechłonnej powierzchni. Jeszcze prostszy jest montaż magnesów – same przyczepią się do metalowej powierzchni, dzięki czemu można umieścić je nie tylko na maszynach, lecz także na samochodach, regałach lub lodówkach.

Uniwersalne naklejki BHP

Jedna naklejka – wiele zastosowań. To produkt, dzięki któremu każda firma może zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Łatwe w montażu, samoprzylepne naklejki to ochrona przed niebezpiecznymi sytuacjami. Ostrzegają przed potencjalnymi zagrożeniami, nakazują określone zachowania i informują o zasadach postępowania. Naszą naklejkę BHP wykorzystasz:

A także w wielu innych miejscach. Naklejki BHP Wally sprawdzą się wszędzie tam, gdzie właściwe oznakowanie przestrzeni jest kluczową sprawą. Udostępniamy dwie wersje produktu: naklejkę samoprzylepną oraz magnes wielokrotnego użytku.

Naklejki BHP na indywidualne zamówienie

W naszej ofercie dostępne są zarówno znaki ostrzegawcze BHP, piktogramy informacyjne, jak i nalepki nakazujące określone zachowanie. Dokładamy starań, aby nieustannie poszerzać katalog produktów. Istnieje także możliwość zamówienia naklejki z dowolnym, własnym nadrukiem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową. Jesteśmy producentem naklejek, dzięki czemu możemy stworzyć produkt idealnie dopasowany do potrzeb klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na naklejki BHP Wally?

Specyfikacja naklejki BHP

Tabelka znajdująca się poniżej zawiera szczegółowy opis najważniejszych parametrów oznaczeń BHP dostępnych w naszym sklepie internetowym.

NaklejkaMagnes
Rozmiary
  • 15 x 10,5 cm
  • 21 x 15 cm
  • 30 x 21 cm
  • 42 x 30 cm
  • 70 x 50 cm
Materiałfolia samoprzylepnafolia magnetyczna magnaflex
Grubość0,1 mm0,7 mm
Sposób montażuściągnij papier zabezpieczający i przyklej ją do wybranej powierzchni.po prostu przyłóż go do wybranej powierzchni! Magnes możesz wielokrotnie przenosić bez utraty jego właściwości.
Naczym montowaćściany, za wyjątkiem tych pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu (zmywalne, plamoodporne i fasadowe), powierzchnie maszyn, drzwi, szybymetalowe powierzchnie - samochody, regały, maszyny, lodówki.
Akcesoria potrzebne do montażunie potrzebujesz żadnych akcesoriów!
Odporność na warunki atmosferycznetak, w całości wykonane z tworzyw sztucznych.
Gwarancja2 lata
Termin realizacji zamówienia

Wybrane znaki bezpieczeństwa zostaną wyprodukowane w ciągu 2–4 dni roboczych, licząc od momentu zaksięgowania wpłaty. Kurier dostarczy przesyłkę do dwóch dni roboczych od momentu nadania.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
In Stock
Naklejka Strefa wydzielona proszę nie wchodzić
31044
5900
1454
Wally - piękno dekoracji
Naklejka Strefa wydzielona proszę nie wchodzić
10.98
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj