Naklejki z własnym nadrukiem samoprzylepne

66,7254,24 netto
Naklejki z własnym nadrukiem samoprzylepne

Naklejka z własnym nadrukiem ma wiele zastosowań takich jak: oznaczenia opakowań i paczek, znaczniki magazynowe, gadżety firmowe, czy też wlepki klubów sportowych. Można stosować je w formie nalepek na samochód oraz jako produkt reklamowy dodawany do zamówień. Naklejki samoprzylepne z nadrukiem są też przydatne podczas przeprowadzek oraz magazynowania różnego rodzaju dóbr. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu są produktami o dużym zainteresowaniu wśród różnych grup klientów, którzy mogą dostosować je do własnych wymagań i upodobań.

Naklejka samoprzylepne z nadrukiem w wielu rozmiarach i kształtach

Naklejki z własnym napisem dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach – kolistym, prostokątnym, kwadratowym (w asortymencie znajdują się również warianty kwadratowe z zaokrąglonymi rogami). Nasz sklep pod względem wymiarów i formy tychże produktów jest bardzo elastyczny. Wiemy, że każdy klient ma swoją własną wizję na wymarzoną naklejkę z własnym wzorem, dlatego też, jeżeli potrzebujesz inny wymiar – wybierz najbliższy większy i podaj dokładny rozmiar w komentarzu do zamówienia

Wytrzymała naklejka z Twoim nadrukiem

Prezentowane wlepy z własnym drukiem mogą być wykorzystane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Dlatego też nasze naklejki samoprzylepne drukowane na wysokiej jakości folii samoprzylepnej są w pełni odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne

Wersja laminowana spersonalizowanych wlepów dodatkowo zabezpiecza druk przed blaknięciem i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, przez co wydłuża ich żywotność o kilka lat. Do wyboru powierzchnia błyszcząca lub matowa. Naklejki z własnym napisem z oferty Wally posiadają 24-miesięczną gwarancję, dzięki czemu każdy klient zyskuje pewność, że każdy produkt posłuży na długi czas i będzie zachwycał swoim nienagannym wyglądem.

Naklejki z własnym napisem – łatwa aplikacja

Wybierając dostępne na stronie wally.com.pl naklejki z własnym tekstem, możesz liczyć również na łatwą aplikację. Można je bowiem umieszczać na wszelkich gładkich powierzchniach (plastik, metal, karton, papier). Dzięki zastosowanej folii samoprzylepnej ich naklejenie odbywa się niezwykle szybko i bezproblemowo. Każda z naklejek z Twoim nadrukiem będzie indywidualnie wycięta. Jeżeli zależy Ci, aby były dostarczone na arkuszu, wybierz etykiety samoprzylepne z nadrukiem dostępne w naszej ofercie.

Projekt własny naklejek – stwórz wlep swoich marzeń!

Naklejki z własnym napisem to produkty, dzięki którym możesz przenieść swoją wizję „na papier”. Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty napis o szczególnym znaczeniu dla Ciebie, herb lokalnego klubu piłkarskiego czy logo Twojego przedsiębiorstwa – zaprojektowany przez siebie wlep dostarczy wiele radości i będzie powodem do dumy! Naklejki z własnym tekstem z oferty Wally możesz z łatwością dostosować do swoich oczekiwań – wystarczy, że prześlesz nam projekt, podasz, jaki wymiar i kształt Cię interesuję, a resztą zajmiemy się my.

Termin realizacji

Naklejki produkujemy od 3 do 5 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpuje ich wysyłka.

Jak złożyć zamówienie?
Projekt graficzny

Projekty chronione prawami autorskimi oraz materiały o treściach wrażliwych, politycznych, czy też przeznaczonych dla dorosłych nie zostaną zrealizowane.

Dlaczego warto wybrać naklejki na zamówienie na Wally.com.pl

Głęboko wierzymy, że wybierając suchościeralne tablice magnetyczne dla dzieci w sklepie Wally.com.pl, inwestujesz w rozwój swojego dzieckax, co przełoży się na jego kreatywność i zdolność wyrazu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać idealne rozwiązania. Dowiedz się więcej o tym, jakimi wartościami kierujemy się oraz dlaczego warto wybrać wybrać tablice dla dzieci w Wally.

Instrukcja przygotowania projektu

Skorzystaj z matrycy jeżeli chcesz samemu wykonać projekt. Prezentujemy prawidło przygotowany plik w którym zaznaczone są spady i sugerowane marginesy. W miarę możliwości, logo i grafikę przygotuj w wersji wektorowej. Pamiętaj o skali 1:1 i CMYK'u. Akceptujemy pliki pdf, eps, ai i tiff z kompresją lzw. Rozdzielczość obrazków nie powinna być niższa niż 300 dpi.

54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
In Stock
Naklejki z własnym nadrukiem samoprzylepne
33033
5900
1514
Naklejki z własnym nadrukiem samoprzylepne
66.72
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.