[email protected]  32 720 94 75
O nasAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Etykiety samoprzylepne z Twoim nadrukiem

62,5850,88 netto

Etykiety sprawdzą się jako oznaczenia opakowań i produktów. Są rewelacyjnym sposobem opisania pojedynczych przedmiotów, domowych przetworów, butelek, słoików. Mogą posłużyć również, jako etykiety adresowe do kopert i innego rodzaju przesyłek, a także jako plomby zabezpieczające i gwarancyjne.

Wiele dostępnych rozmiarów

Etykiety dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. Jeżeli potrzebujesz inny wymiar - wybierz najbliższy większy i podaj dokładny rozmiar w komentarzu do zamówienia.

Wytrzymała etykieta z Twoim nadrukiem

Etykiety drukowane na wysokiej jakości folii samoprzylepnej są w pełni odporne na warunku atmosferyczne. Wersja laminowana dodatkowo zabezpiecza druk przed blaknięciem i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi przez co wydłuża jego żywotność o kilka lat. Do wyboru powierzchnia błyszcząca lub matowa. Produkt posiada 24 miesięczną gwarancję.

Łatwa i szybka aplikacja

Można umieszczać je na wszelkich gładkich powierzchniach (plastik, metal, karton, papier). Dzięki zastosowanej folii samoprzylepnej ich aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Etykiety zostaną dostarczone w postaci całego arkusza. Jeżeli zależy Ci, aby każda została dostarczona osobno, wybierz naklejki samoprzylepne z nadrukiem dostępne w naszej ofercie.

Jak przebiega realizacja zamówienia?
Projekt graficzny
  • Jeżeli przygotujesz projekt skorzystaj z poniższej instrukcji i makiety.
  • Jeżeli chcesz abyśmy zajęli się jego przygotowaniem prześlij zapytanie na adres: [email protected]. Bezzwzłocznie przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Projekty chronione prawami autorskimi oraz materiały o treściach wrażliwych, politycznych, czy też przeznaczonych dla dorosłych nie zostaną zrealizowane.

Instrukcja przygotowania projektu

Skorzystaj z matrycy jeżeli chcesz samemu wykonać projekt. Prezentujemy prawidło przygotowany plik w którym zaznaczone są spady i sugerowane marginesy. W miarę możliwości, logo i grafikę przygotuj w wersji wektorowej. Pamiętaj o skali 1:1 i CMYK'u. Akceptujemy pliki pdf, eps, ai i tiff z kompresją lzw. Rozdzielczość obrazków nie powinna być niższa niż 300 dpi.

In stock
Podobne produkty
33035
5900
Etykiety samoprzylepne z Twoim nadrukiem
62.58
PLN
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie