naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320

naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320
naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320 naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320 naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320 naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320 naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320 naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320 naklejki wielokolorowe motyle zestaw 1320
szt. 138,20 zł

Wymiar zestawu 96 x 117 cm.

naklejka dekoracyjna drukowana, wycięta po obrysie

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy96,0 x 120,0

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Pokryte są specjalną warstwą transportową która zapewnia łatwe przeniesienie ich na oklejaną powierzchnię. Nie musisz niczego wycinać, usuwać zbędnych elementów, czy głowić się nad ułożeniem wzoru na ścianie. Szybko i sprawnie przykleisz je do ściany. Przeznaczone są do montażu na gładkich powierzchniach.

Jeżeli interesuje Cię inny niż podany rozmiar prosimy o kontakt. Ponieważ jesteśmy producentem możemy przygotować naklejkę w dowolnym formacie jak i dopasować ją do Twoich potrzeb.

Dostępna jako:

naklejka Wall-Art

Wykonana z matowej folii ściennej, przeznaczona jest do montażu na gładkich ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni i wieloletnią trwałość.

naklejka Uni-Art

Matowa lub błyszcząca znajduje zastosowanie na gładkich powierzchniach (metalach, płytach meblowych,kg, szkle itd.) w tym również ścianach gdy potrzebny jest mocniejszy klej.

czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do dwóch dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność naklejek. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store