Tablica suchościeralna 034 cennik

66,9854,46 netto
Tablica suchościeralna 034 cennik

Tablica promocyjna łączy w sobie doskonałą jakość powierzchni suchościeralnej oraz praktyczny nadruk. Lekka oraz bezpieczna w użytkowaniu jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru - samoprzylepnej oraz usztywnionej na podkładzie PCV.

Gdzie ją wykorzystasz?
Za co pokochasz naszą tablicę promocyjną?

Na indywidualne życzenie możemy wykonać tablicę w dowolnym rozmiarze oraz z indywidualnym nadrukiem. W tym przypadku skontaktuj się z nami drogą mailową!

Specyfikacja
Tablica samoprzylepnaTablica PCV
Grubość tablicy~0,2 mm~5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnejWysoka, tablicę promocyjną można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wersja błyszczącaDoskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach. Rekomendowana dla szkół oraz przemysłu.
Wersja matowaOdrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicyPolecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Sposób montażuForma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi!Taśma dwustronna, montaż mechaniczny.
Powierzchnia montażuWszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi. Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV.Dowolna powierzchnia
Odporność na warunki atmosferyczneTak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.

Na indywidualne życzenie możemy wykonać tablice w dowolnym rozmiarze oraz z indywidualnym nadrukiem. W tym przypadku skontaktuj się z nami drogą mailową!

Dostawa

Jeżeli wymiary tablicy na podkładzie PCV przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkt wykonywany jest indywidualnie, według specyfikacji podanej przez klienta, po złożeniu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
Polecane akcesoria
In Stock
Tablica suchościeralna 034 cennik
7886
971
1209
Wally - piękno dekoracji
Tablica suchościeralna 034 cennik
66.98
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj