Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Nasze realizacje Kontakt

fototapeta na drzwi Gdańsk Mariacka 291

fototapeta na drzwi Gdańsk Mariacka 291 fototapeta na drzwi Gdańsk Mariacka 291 fototapeta na drzwi Gdańsk Mariacka 291 fototapeta na drzwi Gdańsk Mariacka 291
fototapeta na drzwi Gdańsk Mariacka 291
160,00 zł

Fototapeta wykonana jest z matowej lub błyszczącej folii ściennej i dodatkowo zalaminowana. Zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni i dużą trwałość. Specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji bez pozostawiania śladów.

laminowanie

Zabezpiecza fototapety przed porysowaniem oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji fototapet na drzwi

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie 3-4 dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo