[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Fototapety do sypialni na ścianę

/ 5 ()

Fototapeta to doskonały pomysł na zagospodarowanie ściany w sypialni. Zamiast wieszać pojedyncze ramki z ulubionymi fotografiami, możemy wybrać jedną, wiążącą się z naprawdę wspaniałymi wspomnieniami i zlecić przygotowanie fototapety z tym właśnie nadrukiem. Gdzie jak gdzie, ale w sypialni fototapeta potrafi wyczarować naprawdę magiczny intymny nastrój - warto więc taką, która zawsze wprawiać nas będzie w dobry nastrój.

NOWOŚĆ!
Tapeta Gałęzie, liście 0490Zobacz produkt

Tapeta Gałęzie, liście 0490

NOWOŚĆ!
Tapeta róże 0486Zobacz produkt

Tapeta róże 0486

NOWOŚĆ!
Tapeta marmur 0485Zobacz produkt

Tapeta marmur 0485

Fototapeta w sypialni - modny dodatek

W zależności od wymiarów sypialni, malujemy pomieszczenie w jasnych lub ciemnych barwach. W naprawdę małej sypialni często króluje biel - optycznie powiększa i doświetla, a dodatkowo pomaga uzyskać wrażenie klinicznej czystości oraz harmonii i ładu w przestrzeni. Jednak równie dobrym, i do tego modnym, rozwiązaniem jest fototapeta z taką fotografią, która pozwoli nam zyskać optyczne złudzenie, że pokój jest o wiele większy. Tak zadziałają np. zdjęcia z wykorzystaniem głębokiej perspektywy - droga biegnąca po widnokrąg, kładka mostu czy kwiecista łąka.

Nowoczesna sypialnia z fototapetą

Fototapeta sypialniana to nie jest osobna odmiana fototapety. Warto jednak mieć świadomość, że to właśnie w tym pomieszczeniu możemy sobie pozwolić na wybór wzoru, którego nie użylibyśmy w salonie czy pokoju dziennym. Sypialnia to przestrzeń intymna i nie obowiązuje nas zasada stosowności - możemy wybrać wzór, który odpowiada nam i tylko nam. Sam fakt, że decydujemy się ozdobić ścianę sypialni fototapetą sprawia, że zyskuje ona nowoczesne oblicze. Ale nadruk może być już całkowicie indywidualny - ważny i wartościowy tylko dla właścicieli pomieszczenia.

Jaka fototapeta do sypialni?

W sypialni dobrze sprawdzają się fototapety, które czynią ją miejsce przytulnym, maksymalnie zindywidualizowanym i pozwalają się wyciszyć i zrelaksować. Można przyjąć zasadę, że wybieramy taki wzór albo zlecamy powiększenie takiej fotografii, żeby tuż przed zamknięciem oczu i zaraz o przebudzeniu mieć na widoku obraz, który pozytywnie nas nastraja. Wybierajmy więc piękne krajobrazy, panoramy zjawiskowych miast i miasteczek, niesamowite konstelacje chmur czy zachody/wschody słońca.

Jak zaaranżować sypialnię z fototapetą?

Fototapeta do sypialni nie może być przytłaczająca. Żeby uzyskać pożądany efekt, fototapetę przyklejamy tylko na jednej ścianie - najlepiej tuż za wezgłowiem łóżka albo na ścianie na wprost drzwi. To ważne, żeby fototapeta w sypialni była sensownie wyeksponowana i dobrze oświetlona. Jeśli nasza sypialnia to pokój ze skosami, naklejmy fototapetę na skośną ścianę nad łóżkiem - możemy wtedy wybrać np. wzór rozgwieżdżonego nocnego nieba albo chmur.

Fototapeta to najmocniejszy akcent aranżacyjny w sypialni. Jeśli to naprawdę angażujący zmysły, kolorowy obraz, pozostałe elementy wystroju pomieszczenie powinny być oszczędne, by nie rzec - ascetyczne. W staranie zaplanowanej i urządzonej sypialni naprawdę można odpocząć i zregenerować siły. Zadbajmy o to, żeby było to pomieszczenie maksymalnie zindywidualizowane i odpowiadające gustom użytkowników.

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie