Tablica suchościeralna na wymiar

22,5518,33 netto
Tablica suchościeralna na wymiar

Tablica suchościeralna na wymiar to ciekawa alternatywa dla tablic magnetycznych, kredowych czy korkowych. Doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach służbowych, jak i prywatnych. Często wykorzystuje się ją w placówkach edukacyjnych, podczas kursów i szkoleń, a także w trakcie konferencji. Wykonana na konkretny wymiar zapewnia wyjątkową wygodę pisania. Dostępna jest w dwóch wersjach: jako tablica samoprzylepna i tablica PCV.

Tablica do pisania markerem w dowolnym rozmiarze i ciekawym kolorze

Dzięki możliwości personalizacji zamówienia każdy klient dobierze rozwiązanie pasujące do jego potrzeb. W sklepie internetowym Wally oferujemy tablice suchościeralne na wymiar o szerokości i wysokości od 30 do 250 cm. Wśród naszych propozycji są dostępne nie tylko białe tablice, lecz także żółte, kremowe, niebieskie, zielone czy szare. Taka różnorodność pozwala dopasować produkt do wystroju pomieszczenia.

Rodzaje suchościeralnych tablic na wymiar dostępnych w sklepie internetowym Wally

Do wyboru są dwa rodzaje tablicy suchościeralnej na wymiar:

Każda z nich może mieć wykończenie matowe lub błyszczące.

Praktyczna tablica suchościeralna na wymiar – szybki i czysty montaż bez pomocy specjalistów

Tablicę suchościeralną wykonaną na wymiar można zamontować na wybranej powierzchni dosłownie w kilka chwil. Sam montaż jest nie tylko szybki i bezproblemowy, lecz także czysty. Suchościeralną tablicę samoprzylepną można umieścić na gładkiej ścianie, na drzwiach, meblach lub szybach. Jeżeli ściana była świeżo malowana, zalecamy, aby odczekać dwa tygodnie od jego zakończenia.

W przypadku chropowatej powierzchni lub ścian pomalowanych farbami lateksowymi, zmywalnymi lub fasadowymi zalecamy wybór tablicy suchościeralnej usztywnionej materiałem PCV – jej montaż odbywa się przy pomocy dwustronnej taśmy piankowej do PCV, kołków lub wkrętów.

Zalety tablicy suchościeralnej na wymiar od Wally

Suchościeralne tablice na wymiar – szczegółowa specyfikacja

  Tablica samoprzylepna Tablica PCV
Grubość tablicy ~0,2 mm ~5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Powierzchnia montażu wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi.  Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV. dowolna powierzchnia
Sposób montażu forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Odporność na warunki atmosferyczne tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru Jeżeli obydwa z wybranych rozmiarów (szerokość i wysokość) przekraczają 123 cm tablica zostanie wykonana w elementach.
Termin realizacji zamówienia

Suchościeralne tablice wykonywane na indywidualne zamówienie będą gotowe do wysyłki maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie. Po dokonaniu zakupu nie ma możliwości rezygnacji i zwrotu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Podobne produkty
Polecane akcesoria
Polecane akcesoria
In Stock
Tablica suchościeralna na wymiar
1370
971
429
Wally - piękno dekoracji
Tablica suchościeralna na wymiar
22.55
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.