Kategorie produktów

  info@wally.com.pl  32 720 94 75
Kontakt - obsługa klienta

tablica suchościeralna lean kanban 020

tablica suchościeralna lean kanban 020
tablica suchościeralna lean kanban 020
49,70 PLN z VAT
40,41 PLN netto

rozmiarszer. x wys. cm
bazowy50,0 x 70,0
A70 x 100,0
B90,0 x 130,0
C120,0 x 170,0

Tablice suchościeralne lean dostępne są w kilku standardowych rozmiarach. Na indywidualne życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać. Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Tablica dostępna jest w dwóch wersjach podłoża:

 • samoprzylepnego - tablica wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Idealnie nadaje się do montażu na wszelkich gładkich powierzchniach takich jak ściany, meble, maszyny, gniazda robocze, pola odkładcze czy powierzchnie szklane;
 • sztywnego na podkładzie z PCV - tablica wykonana jest na podłożu z 5 mm PCV. Montaż odbywa się za pomocą piankowej taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub kołków, haczyków etc. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała.

Tablice lean można montować na zewnątrz, ponieważ są odporne na działanie warunków atmosferycznych, trwałe i łatwo zadbać o ich czystość.

Super fakty o powierzchni suchościeralnej

Nasze tablice posiadają nowoczesną powierzchnię suchościeralną, która pozwala na całkowite wyczyszczenie tablicy nawet gdy napisy pozostaną na niej przez długi czas.

Tablice suchościeralne dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca to idealne miejsce do częstych i intensywnych notatek jak również wymarzone miejsce do zabawy naszych dzieci. Wszelkie napisy wystarczy przetrzeć ścierakiem lub ściereczką z mikrofibry aby w mig zniknęły z powierzchni tablicy.

Tablica matowa może być wykorzystana jako alternatywa ekranu dla rzutnika, jednak ze względu na swoją lekką, niewidoczną dla oka porowatość posiada nieco gorsze właściwości ścieralne. Wykonane napisy należy ścierać po ich wyschnięciu, a najlepszą metodą czyszczenia będzie ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto czyścić okresowo specjalistycznym płynem do tablic lub wilgotną ściereczką z mikrofibry.

Dlaczego tablica samoprzylepna?

 • lekka i bezpieczna
 • tańsza od tradycyjnych tablic
 • zapewnia prosty i czysty montaż
 • wykonana z profesjonalnej folii tablicowej
 • elastyczna i cienka tylko 0,2 mm grubości lub sztywna 5mm
 • szybko przykleisz i odkleisz

Ponadto oferujemy narzędzia wspierające wdrażanie lean w przedsiębiorstwie:

 • przywieszki, naklejki i etykiety magnetyczne,
 • oznakowania instalacji, rur, kanałów,
 • identyfikacje linii, stref, podziałów,
 • tablice KPI.

termin realizacji
Tablice lean realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Zwróć uwagę - farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. Polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV lub w ramach aluminiowych.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Sprawdź nasze recenzje w Opineo