Akcesoria do naklejek i szablonów

/ 5 ()

Montaż naklejek ściennych jest bardzo prosty, nie oznacza to jednak, że nie można podczas niego popełnić błędów. Otrzymujemy wprawdzie gotowy produkt bez konieczności usuwania zbędnych elementów czy układania dekoracji na ścianie, nawet w przypadku skomplikowanych wzorów, dzięki warstwie transportowej przeniesienie naklejki na oklejaną powierzchnię zajmuje dosłownie chwilę, ale…

Ale jeśli będziemy się spieszyć, nie zorientujemy się jaką farbą pomalowana jest ściana, podejdziemy do zadania niedbale, nalepki mogą przylgnąć do ściany nierówno i nie tak, jakbyśmy chcieli. Naklejki ścienne to nie są naklejki wielokrotnego użytku i nie ma możliwości, aby przyklejać metodą prób i błędów. Na co więc zwrócić uwagę, żeby aranżacja ścian przebiegła szybko i bezproblemowo?

W sklepie Wally znajdziesz akcesoria w podziale na kategorie produktowe:

Akcesoria do tablic kredowych
Akcesoria do tablic magnetycznych
 Akcesoria do tablic suchościeralnych
Akcesoria do tabliczek
Akcesoria do tapet
Wszystkie akcesoria

Akcesoria do montażu naklejek i szablonów

Zanim wybierzemy konkretne naklejki ścienne z oferty sklepu, sprawdźmy:

Akcesoria do naklejek oraz wszelkich szablonów, których używamy podczas ozdabiania ścian, szyb czy mebli znacznie ułatwiają pracę. Podobnie jak podczas tapetowania, także i podczas klejenia naklejek ściennych ważne jest, żeby pod nalepkami nie zostały bąbelki powietrza, które mogłyby powodować odlepianie się i odkształcanie folii czy weluru.

Dlaczego odpowiednie akcesoria są tak istotne przy montażu?

Odpowiednie akcesoria do naklejek gwarantują, że każda nalepka - i duży jednorodny kształt, i misternie wycinany tekst oraz najdrobniejszy nawet element - idealnie przylgnie do wybranej powierzchni. Zwykła plastikowa rakla do naklejek i szablonów znacznie ułatwi nam zadanie. Próbując ułożyć i odpowietrzyć naklejkę ściereczką albo rękami, narażamy delikatny materiał na rozerwanie czy zrolowanie. Rakla dwustronna pozwala wolno i metodycznie odklejać folię od podłoża i starannie układać a potem przyciskać do oklejanej powierzchni. Kto choć raz miał do czynienia z tapetami bądź okleiną samoprzylepną, ten doskonale wie, że prawidłowo klejone, natychmiast przywierają do ścian. Ale jeśli będziemy pracować bez dbałości o detale, nie ominą nas poprawki.

Naklejki ścienne naprawdę są łatwe w montażu i nie wymagają zatrudniania fachowca. Jednak to od naszej staranności zależy, czy ozdabianie ścian, luster czy mebli będzie czystą przyjemnością, czy będziemy zmuszeni dokonywać poprawek. Akcesoria do szablonów i akcesoria do naklejek są po to, żeby udało nam się tych poprawek uniknąć. Warto zadbać o to, żeby montaż nalepek ściennych był tak szybki i prosty, jak to tylko możliwe.

Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.