[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Fototapety do łazienki na ścianę

/ 5 ()

Łazienka jest pomieszczeniem, które zazwyczaj kojarzy się z relaksem i intymnością. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym takim jak wanny z hydromasażem czy wielofunkcyjne kabiny prysznicowe możesz się cieszyć nie tylko chwilą w aromatycznej kąpieli, ale też stworzyć swoje własne domowe SPA. Efekt spotęguje jeszcze odpowiednio dobrana fototapeta do łazienki.

Jaka fototapeta do łazienki?

Odwiedzając dowolny salon odnowy biologicznej czy ośrodek SPA z pewnością przekonasz się, jak ważnym elementem tworzenia klimatu są doznania dostarczane przez bodźce wzrokowe. Kontakt z wodą uspokaja, o czym już tysiące lat temu przekonali się mieszkańcy Dalekiego Wschodu. Dlatego warto zadbać o tę równowagę, wykorzystując odpowiednie obrazy natury. Jeśli zastanawiasz się, jaka fototapeta do łazienki najlepiej spełni to zadanie, z pewnością pomoże Ci w tym przegląd naszej kolekcji. Znajdziesz w niej obrazy tematycznie związane z wodą, naturą, wiatrem, piaskiem i ptakami. Wszystkie one budzą skojarzenia z leniwym wypoczynkiem na rozgrzanym piasku, szumem morza czy oceanu oraz lekkim powiewem orzeźwiającego wiatru. To idealne skojarzenia, dzięki którym zmienisz zwykłą kąpiel w wannie w wypoczynek na nadmorskiej plaży.

Fototapeta do łazienki - jak zabezpieczyć?

Fototapety do łazienki powoli zdobywają popularność, chociaż wciąż jeszcze budzą nieco sceptycyzmu. Jest to wynikiem wielu lat utrwalania skojarzeń z prostymi, niezbyt trwałymi papierowymi dekoracjami. Współczesne fototapety nie tylko są drukowane na podłożach z tworzyw sztucznych, ale też można wykonać ich dodatkowe zabezpieczenie. Dekoracja ścienna laminowana czy wykonana na szkle jest nie tylko bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, ale też dobrze znosi kontakt z wodą i jest łatwa do utrzymania w czystości. Jak klienci oceniają fototapety do łazienki? Opinie na ich temat są bardzo pozytywne, a osoby, które zdecydowały się na takie aranżacje wnętrza, oceniają je bardzo wysoko zarówno w odniesieniu do trwałości, jak i wrażeń estetycznych. Z pewnością dużym atutem jest bogaty wybór wzorów, który pozwala na tworzenie unikalnego wystroju.

Fototapeta do małej łazienki

Łazienka, podobnie, jak każde inne pomieszczenie w Twoim domu, może przytłaczać Cię niewielkimi rozmiarami. Aby poprawić komfort codziennych kąpieli i zmienić to „otworzyć” to wnętrze, możesz wykorzystać fototapety 3D. Kompozycje o dalekim horyzoncie, rozległe krajobrazy wodne, biegnące w dal rzeki i cieki wodne mają niezwykłą moc wpływania na wyobraźnię. Dzięki obrazom na dekoracjach ściennych możesz kształtować wnętrze lub je powiększać. Proponowana przez nas fototapeta do małej łazienki z mostem nad wodnym miastem sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiać wrażenie przestronnego i rozświetlonego. Podobny efekt zapewnią motywy z odległymi wyspami, górami, czy rozległe morskie przestrzenie. Idealna fototapeta do małej łazienki jest też kompozycji z widokiem nieba. Czysty błękit z postrzępionymi obłokami, samotny ptak morski w locie, czy kalejdoskop barw, malowanych przez zachodzące słońce to nie tylko fototapety 3D, ale też inspiracja do snucia marzeń w aromatycznej kąpieli.

Fototapeta do łazienki aranżacje

Wybierając fototapety do łazienki warto też zwrócić uwagę na ich kolory. Barwą, która sprzyja równowadze i relaksowi z pewnością jest kolor niebieski, jednak w bogatej kolekcji znajdziesz też inne kompozycje. Dzięki temu bez problemu uzupełnisz już zaprojektowane aranżacje w tonacji zielonej, różowej czy fioletu. Do piaskowych i słonecznych stylizacji polecamy między innymi obraz z zachodem słońca nad latarnią morską, zdominowany odcieniami koloru żółtego i brązów. Idealna fototapeta do łazienki w tonacji różowej lub fioletowej to kompozycja z niezwykłą wyspą. W kolekcji są też ciekawe propozycje do łazienek aranżowanych w zieleni, jak np. motywy górskich jezior czy wiatraków na łące. Fototapeta do łazienki laminowana lub na szkle jest ciekawym, nowoczesnym i bardzo dekoracyjnym pomysłem na aranżacje wnętrz. Na uwagę zasługuje też cena takich dekoracji – nieco wyższa od standardowych rodzajów fototapet, ale z pewnością konkurencyjna w stosunku do kafelków czy innych materiałów.

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie