info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Fototapeta do łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, które zazwyczaj kojarzy się z relaksem i intymnością. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym takim jak wanny z hydromasażem czy wielofunkcyjne kabiny prysznicowe możesz się cieszyć nie tylko chwilą w aromatycznej kąpieli, ale też stworzyć swoje własne domowe SPA. Efekt spotęguje jeszcze odpowiednio dobrana fototapeta do łazienki.

Jaka fototapeta do łazienki?

Odwiedzając dowolny salon odnowy biologicznej czy ośrodek SPA z pewnością przekonasz się, jak ważnym elementem tworzenia klimatu są doznania dostarczane przez bodźce wzrokowe. Kontakt z wodą uspokaja, o czym już tysiące lat temu przekonali się mieszkańcy Dalekiego Wschodu. Dlatego warto zadbać o tę równowagę, wykorzystując odpowiednie obrazy natury. Jeśli zastanawiasz się, jaka fototapeta do łazienki najlepiej spełni to zadanie, z pewnością pomoże Ci w tym przegląd naszej kolekcji. Znajdziesz w niej obrazy tematycznie związane z wodą, naturą, wiatrem, piaskiem i ptakami. Wszystkie one budzą skojarzenia z leniwym wypoczynkiem na rozgrzanym piasku, szumem morza czy oceanu oraz lekkim powiewem orzeźwiającego wiatru. To idealne skojarzenia, dzięki którym zmienisz zwykłą kąpiel w wannie w wypoczynek na nadmorskiej plaży.

Fototapeta do łazienki - jak zabezpieczyć?

Fototapety do łazienki powoli zdobywają popularność, chociaż wciąż jeszcze budzą nieco sceptycyzmu. Jest to wynikiem wielu lat utrwalania skojarzeń z prostymi, niezbyt trwałymi papierowymi dekoracjami. Współczesne fototapety nie tylko są drukowane na podłożach z tworzyw sztucznych, ale też można wykonać ich dodatkowe zabezpieczenie. Dekoracja ścienna laminowana czy wykonana na szkle jest nie tylko bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, ale też dobrze znosi kontakt z wodą i jest łatwa do utrzymania w czystości. Jak klienci oceniają fototapety do łazienki? Opinie na ich temat są bardzo pozytywne, a osoby, które zdecydowały się na takie aranżacje wnętrza, oceniają je bardzo wysoko zarówno w odniesieniu do trwałości, jak i wrażeń estetycznych. Z pewnością dużym atutem jest bogaty wybór wzorów, który pozwala na tworzenie unikalnego wystroju.

Fototapeta do małej łazienki

Łazienka, podobnie, jak każde inne pomieszczenie w Twoim domu, może przytłaczać Cię niewielkimi rozmiarami. Aby poprawić komfort codziennych kąpieli i zmienić to „otworzyć” to wnętrze, możesz wykorzystać fototapety 3D. Kompozycje o dalekim horyzoncie, rozległe krajobrazy wodne, biegnące w dal rzeki i cieki wodne mają niezwykłą moc wpływania na wyobraźnię. Dzięki obrazom na dekoracjach ściennych możesz kształtować wnętrze lub je powiększać. Proponowana przez nas fototapeta do małej łazienki z mostem nad wodnym miastem sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiać wrażenie przestronnego i rozświetlonego. Podobny efekt zapewnią motywy z odległymi wyspami, górami, czy rozległe morskie przestrzenie. Idealna fototapeta do małej łazienki jest też kompozycji z widokiem nieba. Czysty błękit z postrzępionymi obłokami, samotny ptak morski w locie, czy kalejdoskop barw, malowanych przez zachodzące słońce to nie tylko fototapety 3D, ale też inspiracja do snucia marzeń w aromatycznej kąpieli.

Fototapeta do łazienki aranżacje

Wybierając fototapety do łazienki warto też zwrócić uwagę na ich kolory. Barwą, która sprzyja równowadze i relaksowi z pewnością jest kolor niebieski, jednak w bogatej kolekcji znajdziesz też inne kompozycje. Dzięki temu bez problemu uzupełnisz już zaprojektowane aranżacje w tonacji zielonej, różowej czy fioletu. Do piaskowych i słonecznych stylizacji polecamy między innymi obraz z zachodem słońca nad latarnią morską, zdominowany odcieniami koloru żółtego i brązów. Idealna fototapeta do łazienki w tonacji różowej lub fioletowej to kompozycja z niezwykłą wyspą. W kolekcji są też ciekawe propozycje do łazienek aranżowanych w zieleni, jak np. motywy górskich jezior czy wiatraków na łące. Fototapeta do łazienki laminowana lub na szkle jest ciekawym, nowoczesnym i bardzo dekoracyjnym pomysłem na aranżacje wnętrz. Na uwagę zasługuje też cena takich dekoracji – nieco wyższa od standardowych rodzajów fototapet, ale z pewnością konkurencyjna w stosunku do kafelków czy innych materiałów.

Ponad 39 tysięcy zadowolonych klientów
39 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane