Fototapety młodzieżowe na ścianę

/ 5 ()

W pokoju młodzieżowym tylko jedno jest pewne: zmiany. A, nie - jeszcze bałagan. Ale obu można zapobiec urządzając pokój w taki sposób, żeby zmian chciało się dokonywać jak najrzadziej, a bałagan żeby przeszkadzał samemu właścicielowi. Jak zaaranżować pokój spełniający obydwa warunki jednocześnie? Kupując fototapetę do pokoju młodzieżowego. Warunek jest jeden: pozwalamy młodemu człowiekowi wybrać taką, która naprawdę mu się podoba. Fototapetę łatwo przykleić. To może być ten element aranżacji pokoju, który młody człowiek zainstaluje sam albo z niewielką pomocą przyjaciół czy rodziców. Jeśli chcemy zasłonić ścianę nierówną i popękaną, lepiej wybrać fototapetę flizelinową lub lateksową. Trwałości fototapety służy jej laminowanie. Ono także chroni wydruk przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i umożliwia czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki.

NOWOŚĆ!
dowolny rozmiar
Tapeta Graffiti 0123Zobacz produkt

Fototapety do pokoju młodzieżowego

Wystrój wnętrza to jeden ze sposobów manifestowania swojej osobowości - podobnie jak strój czy fryzura. Decydując się na konkretny wzór fototapety, nastolatek ma szansę po raz pierwszy w życiu zaaranżować pokój, w którym spędza mnóstwo czasu, w taki sposób, że czuje się tam naprawdę dobrze - na właściwym miejscu. Fototapeta może z powodzeniem zastąpić przyklejane na ścianach plakaty albo rozwieszane na linkach z klipsami fotografie. Obok tapet z gotowym nadrukiem, możemy zamówić fototapetę ze zdjęcia wykonanego przez nastolatka - to może być fotografia wykonana własną ręką podczas klasowej wycieczki albo rodzinnego wypadu nad morze.

Fototapety młodzieżowe dla chłopaka i dla dziewczyny

Kiedy ma się kilkanaście lat, zainteresowania chłopców i dziewcząt bardzo się polaryzują. Chłopięce fototapety przedstawiają więc samochody, sceny z zawodów sportowych, ciekawe murale czy instrumenty muzyczne. Dziewczęce motywy to romantyczne wschody i zachody słońca, zwierzaki czy krajobrazy. Oczywiście można znaleźć też fototapety do pokoju młodzieżowego, które spodobają się wszystkim nastolatkom bez względu na płeć - np. przedstawiające panoramy wielkich miast czy plażę.

Ciekawym rozwiązaniem estetycznym są fototapety 3D czyli panoramiczne, dające nie tylko optyczne złudzenie powiększenia przestrzeni, ale też przebywania w centrum miasta, na moście, na plaży czy... w chmurach. Młodzieżowa fototapeta 3D może być naklejona na jednej ścianie, ale można ją też rozplanować na trzy ściany - złudzenie będzie wtedy jeszcze bardziej intensywne.

Jak wybrać fototapetę młodzieżową?

Decydując się na fototapetę do pokoju nastolatka zapytajmy go o zdanie - niech wybierze taką, jaka mu się podoba. Fototapeta nie jest droga, a jej ewentualna wymiana, kiedy już się opatrzy, nie jest trudna. To jeden z tych elementów aranżacji, który zmieniać można relatywnie często. Dlatego warto pozwolić młodemu człowiekowi ulegać nawet chwilowym fascynacjom i traktować tapetę jako manifestację upodobań czy kształtujących się właśnie poglądów. Fototapeta młodzieżowa może stworzyć w pokoju niepowtarzalny klimat. Stać się elementem najbardziej przyciągającym wzrok.

Jak efektywnie wykorzystać fototapety dla młodzieży?

Fototapeta to pomysł nie tylko na ozdobienie ściany - także innych gładkich powierzchni, jak szafy czy drzwi. Efektywne wykorzystanie fototapety z właściwie dobranego materiału gwarantuje, że pokój nastolatka będzie atrakcyjny wizualnie, nowoczesny i stanie się miłym miejscem pobytu zarówno dla właściciela jak i jego gości.

Fototapety do pokoju młodzieżowego zamawiać można w różnych rozmiarach oraz w rozmaitej kolorystyce. Na ścianie nakleić można nie tylko tapetę w intensywnych barwach, ale też wersję czarno-białą a nawet w sepii. Wersje na trudne podłoża oraz laminowane znacznie ułatwiają aranżację pokoju, w którym mamy do czynienia z niestarannie otynkowanymi ścianami albo takimi, w które wiele razy wbijano już gwoździe czy wkręcano kołki, a liczne - nawet zagipsowane - dziury sprawiają, że ściana nie jest idealnie gładka.

Przeczytaj również
Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Fototapety do jadalni
Fototapety do kuchni
Fototapety do łazienki
Fototapety do przedpokoju
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety młodzieżowe
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.