Fototapety młodzieżowe na ścianę

/ 5 ()

W pokoju młodzieżowym tylko jedno jest pewne: zmiany. A, nie - jeszcze bałagan. Ale obu można zapobiec urządzając pokój w taki sposób, żeby zmian chciało się dokonywać jak najrzadziej, a bałagan żeby przeszkadzał samemu właścicielowi. Jak zaaranżować pokój spełniający obydwa warunki jednocześnie? Kupując fototapetę do pokoju młodzieżowego. Warunek jest jeden: pozwalamy młodemu człowiekowi wybrać taką, która naprawdę mu się podoba. Fototapetę łatwo przykleić. To może być ten element aranżacji pokoju, który młody człowiek zainstaluje sam albo z niewielką pomocą przyjaciół czy rodziców. Jeśli chcemy zasłonić ścianę nierówną i popękaną, lepiej wybrać fototapetę flizelinową lub lateksową. Trwałości fototapety służy jej laminowanie. Ono także chroni wydruk przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i umożliwia czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki.

NOWOŚĆ!
Tapeta Graffiti 0123Zobacz produkt

Tapeta Graffiti 0123

Fototapety do pokoju młodzieżowego

Wystrój wnętrza to jeden ze sposobów manifestowania swojej osobowości - podobnie jak strój czy fryzura. Decydując się na konkretny wzór fototapety, nastolatek ma szansę po raz pierwszy w życiu zaaranżować pokój, w którym spędza mnóstwo czasu, w taki sposób, że czuje się tam naprawdę dobrze - na właściwym miejscu. Fototapeta może z powodzeniem zastąpić przyklejane na ścianach plakaty albo rozwieszane na linkach z klipsami fotografie. Obok tapet z gotowym nadrukiem, możemy zamówić fototapetę ze zdjęcia wykonanego przez nastolatka - to może być fotografia wykonana własną ręką podczas klasowej wycieczki albo rodzinnego wypadu nad morze.

Fototapety młodzieżowe dla chłopaka i dla dziewczyny

Kiedy ma się kilkanaście lat, zainteresowania chłopców i dziewcząt bardzo się polaryzują. Chłopięce fototapety przedstawiają więc samochody, sceny z zawodów sportowych, ciekawe murale czy instrumenty muzyczne. Dziewczęce motywy to romantyczne wschody i zachody słońca, zwierzaki czy krajobrazy. Oczywiście można znaleźć też fototapety do pokoju młodzieżowego, które spodobają się wszystkim nastolatkom bez względu na płeć - np. przedstawiające panoramy wielkich miast czy plażę.

Ciekawym rozwiązaniem estetycznym są fototapety 3D czyli panoramiczne, dające nie tylko optyczne złudzenie powiększenia przestrzeni, ale też przebywania w centrum miasta, na moście, na plaży czy... w chmurach. Młodzieżowa fototapeta 3D może być naklejona na jednej ścianie, ale można ją też rozplanować na trzy ściany - złudzenie będzie wtedy jeszcze bardziej intensywne.

Jak wybrać fototapetę młodzieżową?

Decydując się na fototapetę do pokoju nastolatka zapytajmy go o zdanie - niech wybierze taką, jaka mu się podoba. Fototapeta nie jest droga, a jej ewentualna wymiana, kiedy już się opatrzy, nie jest trudna. To jeden z tych elementów aranżacji, który zmieniać można relatywnie często. Dlatego warto pozwolić młodemu człowiekowi ulegać nawet chwilowym fascynacjom i traktować tapetę jako manifestację upodobań czy kształtujących się właśnie poglądów. Fototapeta młodzieżowa może stworzyć w pokoju niepowtarzalny klimat. Stać się elementem najbardziej przyciągającym wzrok.

Jak efektywnie wykorzystać fototapety dla młodzieży?

Fototapeta to pomysł nie tylko na ozdobienie ściany - także innych gładkich powierzchni, jak szafy czy drzwi. Efektywne wykorzystanie fototapety z właściwie dobranego materiału gwarantuje, że pokój nastolatka będzie atrakcyjny wizualnie, nowoczesny i stanie się miłym miejscem pobytu zarówno dla właściciela jak i jego gości.

Fototapety do pokoju młodzieżowego zamawiać można w różnych rozmiarach oraz w rozmaitej kolorystyce. Na ścianie nakleić można nie tylko tapetę w intensywnych barwach, ale też wersję czarno-białą a nawet w sepii. Wersje na trudne podłoża oraz laminowane znacznie ułatwiają aranżację pokoju, w którym mamy do czynienia z niestarannie otynkowanymi ścianami albo takimi, w które wiele razy wbijano już gwoździe czy wkręcano kołki, a liczne - nawet zagipsowane - dziury sprawiają, że ściana nie jest idealnie gładka.

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.