[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Tygodniowe planery posiłków

/ 5 ()

Zdrowe odżywianie to jedna z ważniejszych kwestii o którą musimy zadbać każdego dnia. W ciągu miesiąca spędzamy mnóstwo czasu na zakupach, zaś potem podczas przygotowywania posiłków w kuchni. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się zapomnieć o kupnie ważnego produktu, który był Ci niezbędny podczas gotowania kolacji czy też obiadu. Wróciłeś wtedy do sklepu czy jednak postanowiłeś zastąpić kolację niezdrową i kaloryczną pizzą na dowóz? Mamy niezwykle skuteczny sposób na to, aby nie dopuszczać do takich sytuacji! Nasz suchościeralny planer jedzenia to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zadbać o swoje zdrowie oraz właściwe odżywianie. Sprawdź naszą ofertę, wybierz swój idealny planer posiłków i ciesz się oszczędnością czasu oraz pieniędzy!

Planer obiadów – planuj posiłki na każdy dzień

Zdrowie to podstawa – nie zapominaj o nim i rozpocznij swoją drogę z praktycznym planowaniem domowego menu! Nasz planer tygodniowy posiłków oraz planer obiadów pomoże ci uporządkować jadłospis twojej rodziny! Dlatego planuj swoje posiłki z głową! Odpowiednio zaplanowane menu na cały tydzień posiada szereg zalet, którym ciężko zaprzeczyć. 

Nasz planer obiadów to:  

  • mniej godzin spędzonych na błądzeniu między sklepowymi alejkami,
  • zminimalizowanie ryzyka kupowania zbędnych i niepotrzebnych produktów, a przy tym duża oszczędność pieniędzy,
  • budowanie dobrych nawyków wśród najmłodszych członków rodziny (pierwsze lata życia dziecka są kluczowe w kształtowaniu metabolizmu oraz stosunku dziecka do jedzenia), 
  • ostatni, ale zdecydowanie nie najmniej ważny aspekt – czyli Twoje zdrowie! Dzięki zaplanowanym posiłkom rzadziej będziesz mieć ochotę na niezdrowe przekąski czy też na zamówienie jedzenia na dowóz. Gotowanie może być czystą przyjemnością! 

Przekonaj się o tym w towarzystwie naszych praktycznych planerów tygodniowych!

Jak planować posiłki? Planer posiłków w akcji!

Rozpoczynając planowanie swojego tygodnia, od razu zanotuj dni wolne od gotowania. Dzięki temu będziesz w stanie zaplanować jadłospis tak, że absolutnie nic się nie zmarnuje! Koniecznie sprawdź, jakie produkty pozostały w twojej lodówce, jeszcze z poprzednich zakupów – opierając na nich swój jadłospis, nie tylko zaoszczędzisz, ale również przyczynisz się niemarnowania jedzenia. Następnie zastanów się, dla ilu osób będziesz gotować każdego dnia oraz ile czasu na gotowanie możesz poświęcić w tym tygodniu. Po przygotowaniu listy ulubionych potraw na dany tydzień oraz po sporządzeniu listy zakupowej (w tym pomogą Ci nasze planery zakupów) koniecznie rozpisz swój jadłospis w swoim organizerze. Planer posiłków sprawdzi się w tym celu idealnie! 

Planer tygodniowy posiłków – suchościeralne organizery dla Twojej rodziny

Nasz suchościeralny tygodniowy planer posiłków dla całej rodziny wykonujemy z całkowicie bezpiecznych, atestowanych materiałów, przyjaznych zarówno dla zdrowia, jak i środowiska. Do wyboru masz zarówno klasyczne planery suchościeralne, po których powierzchni możesz pisać specjalnymi mazakami ścieralnymi, jak i planery suchościeralno-magnetyczne, które łączą w sobie możliwość wygodnego notowania, a także praktycznego przypinania dodatkowych notatek za pomocą magnesów. Do Twojej dyspozycji pozostają również praktyczne markery suchościeralne, magnesy, a także możliwość stworzenia indywidualnego planera posiłków, dostosowanego specjalnie do twoich osobistych potrzeb! 

Wybierz swój planer posiłków w naszym sklepie internetowym online Wally i zadbaj o zdrowie swojej rodziny! Planer obiadów nie tylko pomoże ci zachować zdrową dietę, ale również zaoszczędzić czas oraz pieniądze! Wypróbuj również nasze tablice suchościeralne – zapraszamy!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie