info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Twój projekt

Chociaż w naszym sklepie internetowym znajdziesz całe mnóstwo propozycji wzorów oraz kolorów, nie zawsze musisz znaleźć idealny produkt dla siebie. Jesteś na naszej stronie i nie znalazłeś żadnego wzoru, który idealnie zespoliłby się z Twoim wnętrzem? Jesteśmy na to przygotowani!

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy dział umożliwiający tworzenie własnych dekoracji. Możesz stworzyć swój indywidualny produkt na bazie wybranej przez siebie grafiki, zdjęcia czy też zlecić nam przygotowanie indywidualnego projektu. Nasz zespół grafików z przyjemnością wykonają projekt doskonale dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Indywidualne fototapety, naklejki czy magnesy to fantastyczny pomysł na prezent dla najbliższych. Stwórz rodzinną galerię zdjęć, umieść na laptopie wizerunek ukochanego zwierzaka czy też uciesz swoje oczy fototapetą z przypominającą o radosnych chwilach grafiką. Goście oraz pozostali domownicy z pewnością zostaną wprawieni w zachwyt! Stworzona z nami dekoracja nawiązująca do miejsc i ludzi odwołuje się też do uczuć i emocji, które powodują że ma szansę stać się ona ponadczasowa. To doskonały sposób aby stworzyć spersonalizowaną pamiątkę ze ślubu, pierwszej randki czy też narodzin dziecka. Miej wszystkie ukochane chwile zawsze przy sobie dzięki Wally!

Wśród oferowanych produktów możesz znaleźć barwne plakaty, zjawiskowe fototapety jak również praktyczne tablice i magnesy. Wystarczy złożyć zamówienie, a nasz kreatywny i doświadczony zespół pomoże w jego realizacji!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane