Tabliczki magnetyczne

/ 5 ()

Tabliczki i maty magnetyczne to praktyczne rozwiązania dla wielu mieszkań, biur czy przedsiębiorstw. Są to produkty nie tylko uniwersalne, ale i interesujące aranżacyjnie! Kredowe i suchościeralne tabliczki dostępne są w różnych, popularnych formatach oraz kolorach. Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych produktów, możemy stworzyć dla Ciebie tabliczkę w dowolnym rozmiarze, który akurat jest Ci potrzebny! To wyjątkowa możliwość całkowitej personalizacji!

BESTSELLER
Tabliczka kredowa A4Zobacz produkt

Tabliczka kredowa A4

Tabliczki i maty magnetyczne - idealne do biura i mieszkania!

W naszym sklepie posiadamy również dużą ilość praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że tabliczki oraz maty magnetyczne możesz wykorzystać w wielu dziedzinach swojego życia. Możesz wybierać spośród wersji wolnostojących, mocowanych na teleskopie lub w kolorowych ramkach. Tabliczki posiadają różnorakie systemy montażu - klipsy, haczyki czy też uchwyty samoprzylepne. Dzięki temu możesz zastosować je w naprawdę wielu miejscach i dziedzinach życia! Wybierz swój ulubiony produkt i zamontuj go w dosłownie kilka minut!

Elastyczne magnesy w handlu oraz gastronomii

Z pewnością bardzo ciekawym rozwiązaniem okażą się również elastyczne magnesy, które przyczepiają się do wszelkich metalowych powierzchni, a jednocześnie mogą posiadać nadruk oraz właściwości suchościeralne. Nasza oferta została poszerzona również o tabliczki kredowe cenówki, które cieszą się dużą popularnością w handlu. Doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, takich jak kawiarnie, bary, restauracje, ale również w małych sklepikach, mydlarniach czy perfumeriach. Zapiszesz na niej ceny, menu oraz uwagi do swoich produktów. A może niewerbalnie będziesz życzyć swoim klientom dobrego dnia za pomocą kreatywnego napisu na magnesach? Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Spersonalizuj swoją matę magnetyczną!

Ponieważ chcieliśmy spełnić wszystkie oczekiwania, każdy rodzaj tabliczki posiada szeroką gamę personalizacji. Warto podkreślić możliwość swobodnego komponowania kolorów, rozmiaru czy wysokości. Nie bez znaczenia jest sposobność naniesienia dowolnego nadruku na tabliczki suchościeralne. Możemy nadrukować na tabliczki Twoje logo czy inną, dowolną grafikę. Jeśli nie posiadasz projektu, ale masz pomysł jak mogłaby wyglądać Twoja idealnie dopasowana do potrzeb mata bądź tabliczka - skontaktuj się z nami, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualny, graficzny projekt!

 
Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Etykiety, cenówki
Tabliczki A3, A4, A5
Tabliczki w ramkach
Zawieszki magazynowe
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.