info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Zamówienia indywidualne tablice kredowe

Poszukujesz idealnej tablicy kredowej do swojego mieszkania bądź firmy? Przeszukałeś już tysiące ofert, ale wciąż nie znalazłeś satysfakcjonującego Cię produktu? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych tablic, możemy stworzyć dla Ciebie indywidualny produkt, szyty na miarę! Jesteś kreatywny i nie zadowalają Cię standardowe tablice kredowe? Specjalnie dla Ciebie możemy spersonalizować każdy zamówiony produkt! Wybierz interesujący Cię kształt, rozmiar, podłoże oraz ewentualny nadruk i ciesz się wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju tablicą. Sprawdź co możemy Ci zaoferować oraz gdzie wykorzystasz nasze produkty!

Tablice kredowe z indywidualnym nadrukiem

Tablice kredowe to przedmioty, które cieszą się niezwykłą popularnością w biurach, urzędach, studiach kreatywnych, restauracjach ale również w zwyczajnych domach. Często służą do szybkich notatek, skutecznie mogą wyeksponować również menu Twojej restauracji, czy poinformować o aktualnych promocjach. Możliwość wykonania na ich powierzchni spersonalizowanego nadruku to również nie lada gratka dla wszystkich firm, które używają naszych tablic jako praktycznych akcesoriów reklamowych!

Na powierzchni wybranej przez Ciebie tablicy możemy nadrukować zarówno logo Twojej firmy, hasło reklamowe, stałą ofertę, menu oraz wszystko to, co tylko sobie wymarzysz! Dodatkowo, możesz wybrać indywidualny rozmiar, kształt, wariant podłoża a także kolorystykę. To pozwala na uzyskanie całkowicie spersonalizowanego produktu, idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb!

Jak wykorzystasz nasze spersonalizowane tablice kredowe?

Oferowane przez nas indywidualne tablice kredowe to połączenie najwyższej jakości wykonania oraz doskonałej estetyki. Dzięki temu zachowują one swoje walory na lata, cały czas wyglądając doskonale. Wykorzystaj je wszędzie tam, gdzie chciałbyś usprawnić przepływ informacji a także pragniesz dodać ciekawy element dekoracyjny, który przyciągnie wzrok gości oraz klientów!

Jak wygląda Twoja wymarzona tablica kredowa? Czekamy na wiadomość!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane