[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice kredowe - stwórz własny wzór!

/ 5 ()

Poszukujesz idealnej tablicy kredowej do swojego mieszkania bądź firmy? Przeszukałeś już tysiące ofert, ale wciąż nie znalazłeś satysfakcjonującego Cię produktu? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - tablice kredowe na zamówienie! Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych tablic, możemy stworzyć dla Ciebie indywidualny produkt, szyty na miarę! Jesteś kreatywny i nie zadowalają Cię standardowe tablice kredowe? Specjalnie dla Ciebie możemy spersonalizować każdy zamówiony produkt. Wybierz interesujący Cię kształt, rozmiar, podłoże oraz ewentualny nadruk i ciesz się wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju tablicą. Sprawdź co możemy Ci zaoferować oraz gdzie wykorzystasz nasze produkty!

Tablice kredowe z własnym nadrukiem - gdzie się sprawdzą?

Oferowane przez nas indywidualne tablice kredowe własny wzór to praktyczne połączenie najwyższej jakości wykonania oraz doskonałej estetyki. Dzięki temu zachowują one swoje walory na lata, cały czas wyglądając doskonale. Gdzie się sprawdzą? Wykorzystaj je wszędzie tam, gdzie chciałbyś usprawnić przepływ informacji a także pragniesz dodać ciekawy element dekoracyjny, który przyciągnie wzrok gości oraz klientów! Tablice kredowe z własnym nadrukiem, w indywidualnym kształcie, rozmiarze oraz kolorze to produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o Tobie!

Nasze tablice kredowe z własnym napisem bądź w niebanalnym kształcie wykorzystasz zarówno w swoich wnętrzach prywatnych jak i firmowych! Zaaranżuj je w swojej kawiarni, restauracji, dziecięcej bawialni bądź w innych punktach usługowych i ciesz się fantastyczną, całkowicie spersonalizowaną dekoracją! A może potrzebujesz kilku praktycznych rozwiązań, które ułatwią Twoją pracę na zapleczu, magazynie bądź w szkolnej sali? Stwórz produkt, który każdego dnia pomoże Ci w organizacji pracy, czasu bądź ułatwi komunikację z Twoimi współpracownikami!

Tablice kredowe z własnym napisem - idealne w restauracji

Tablice kredowe fantastycznie sprawdzą się również w restauracjach, kawiarniach, barach szybkiej obsługi oraz innych punktach gastronomicznych! Możesz zlecić nam nadrukowanie stałego menu bądź stworzyć produkt hybrydowy na którym zapiszesz i przypniesz wszystkie ważne informacje jednocześnie! A może wymarzyłeś sobie komplet kredowych tablic w kształcie kawiarnianych filiżanek? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! A jeśli chciałbyś skorzystać z naszej klasycznej oferty - sprawdź oferowane przez nas tablice kredowe z możliwością wyboru rozmiaru!

Tablice kredowe własny wzór to produkt dla tych najbardziej wymagających! No to jak wygląda Twoja wymarzona tablica kredowa? Czekamy na wiadomość!

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie