info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Zamówienia indywidualne tablice suchościeralne

Tablice suchościeralne to akcesoria, które święcą triumfy zarówno w biurach, placówkach szkoleniowych, konferencyjnych, szkołach ale również w przestrzeniach prywatnych. Doskonałej jakości powierzchnia suchościeralna pozwala na łatwe ścieranie oraz ponawianie napisów bez pozostawiania nieestetycznych śladów. To właśnie dzięki temu nasze tablice cieszą się tak dużą popularnością! Sprawdź co możemy Ci zaoferować i ciesz się praktycznym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz!

Spersonalizuj swoją tablicę suchościeralną!

W naszej ofercie posiadamy wiele propozycji oraz wariantów tablic - samoprzylepnych, usztywnianych na podkładzie PCV, dwustronnych, magnetycznych oraz tych bez właściwości przyciągających. Jeśli jednak posiadasz wyjątkowo spersonalizowane życzenia co do wyglądu swojej tablicy - mogłeś nie znaleźć jej wśród naszych uniwersalnych propozycji. Nic straconego! Dzięki temu, że jesteśmy producentem naszych tablic - możemy wykonać indywidualny produkt, szyty na miarę specjalnie dla Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kształt, rozmiar, możesz również przesłać nadruk, który na niej umieścimy bądź zlecić nam jego wykonanie.

Indywidualne tablice suchościeralne - gdzie je wykorzystasz?

Spersonalizowane tablice suchościeralne z powodzeniem sprawdzą się w szkołach, biurach oraz salach konferencyjnych. Usprawniają one prezentowanie informacji na ważnych zebraniach, mogą pełnić również funkcję edukacyjną dla dzieci, pozwalając im na kreatywną naukę pisania czy liczenia.

Tablice suchościeralne w mniejszych rozmiarach oraz fantazyjnych kształtach świetnie sprawdzą się również w restauracjach jako ozdoby stolików czy małe tabliczki informacyjne. Wykorzystasz je też w perfumeriach oraz mydlarniach!

Potrzebujesz tablicy suchościeralnej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb? Czekamy na wiadomość!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane