[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Magnesy

/ 5 ()

Magnesy to nieodłączny element każdego zorganizowanego miejsca pracy. Dzięki nim przyczepienie czegoś do stalowej powierzchni lub połączenie czegoś razem staje się możliwe oraz wyjątkowo proste! Wykorzystasz je zarówno w swoim biurze, domu, sali konferencyjnej, ale też na hali produkcyjnej oraz magazynie. Sprawdź naszą szeroką ofertę magnesów i wykorzystaj je wszędzie tam, gdzie potrzebujesz doskonałej organizacji!

Magnesy neodymowe - sklep internetowy

Czym różnią się magnesy neodymowe od tradycyjnych magnesów, od lat dostępnych na rynku? Magnesy neodymowe mają znacznie większą moc przyciągania, dzięki czemu bardzo szybko zyskały ogromną popularność na rynku biurowych akcesoriów. Z jakiego powodu? Ich siła magnetyczna jest tak duża, że za pomocą niewielkiego magnesu możesz podnieść wielokrotnie większy od niego ciężar! Magnes neodymowy fantastycznie sprawdzi się do przypięcia wielu kartek bądź folderów, plakatów, grafik a także plików z dokumentami. Obecnie, magnesy tego typu wykorzystywane są w wielu dziedzinach naszego życia oraz w nieskończonej ilości branż - przemysłowej, budowlanej, szkoleniowej. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje doskonałej organizacji w swoim miejscu pracy!

Magnesy do tablicy magnetycznej

Produkty magnetyczne to nieodłączny element biur, gabinetów, sal konferencyjnych, ale również przestrzeni szkoleniowych. Magnesy to również niezbędne akcesoria dla każdego użytkownika tablic magnetycznych. Jaki magnes do swojej tablicy powinieneś wybrać? Fantastycznie sprawdzą się zarówno magnesy neodymowe jak i te tradycyjne! Zainwestuj w klasyczne magnesy, jeśli posiadasz tablicę w ramie aluminiowej, która charakteryzuje się wysoką siłą przyciągania magnesów, zaś jeśli posiadasz magnetyczną tablicę samoprzylepną bądź produkt na podkładzie PCV - doskonałym wyborem okaże się być magnes neodymowy!

Wally to miejsce, w którym zebraliśmy imponująca ilość różnych rodzajów magnesów. Posiadamy jedną z najobszerniejszych ofert na rynku. Naszą specjalnością jest dostarczanie wysokiej jakości magnesów oraz wyrobów magnetycznych na potrzeby przemysłu, budownictwa, szkolnictwa oraz zastosowań domowych. Szukasz konkretnego magnesu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości skontaktuj z się z nami. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i zamów niezbędne akcesoria do swoich przestrzeni prywatnych, firmowych oraz publicznych!

40 tysięcy zadowolonych klientów
40 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Odbierz 5% zniżkę na ponad 15 tysięcy produktów!
Zapisz się do newslettera i zgarnij rabat na pierwsze zamówienie.
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane