info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica suchościeralna lean analiza 5 dlaczego 090

49,70 zł z VAT
40,41 zł netto
rozmiarszer. x wys. cm
bazowy70,0 x 50,0
A100 x 70,0
B130,0 x 90,0
C170,0 x 120,0

Tablice suchościeralne lean to połączenie doskonałych właściwości suchościeralnych z nadrukiem pomocnym przy zarządzaniu firmą bądź przedsiębiorstwem. Tablice dostępne są w dwóch wariantach do wyboru - samoprzylepnym oraz na podkładzie pcv.

Na indywidualne życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Specyfikacja
Tablica samoprzylepnaTablica PCV
Grubość tablicy 0,2 mm 5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnej wysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszczące doskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matowe odrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicy polecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Sposób montażu forma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu. dowolna powierzchnia
Odporność na warunki atmosferyczne tak, gdy naklejona na powierzchnię niechłonną - blachę lub tworzywa sztuczne. tak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.
Ograniczenia rozmiaru tablicy Jeżeli jeden z wybranych rozmiarów (szerokość bądź wysokość) przekracza 120 cm tablica zostanie wykonana w elementach.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać - skontaktuj się z nami mailowo! Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Mogą Cię zainteresować


Polecane akcesoria
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane