Tablica suchościeralna Lean analiza 5 dlaczego 110

66,9854,46 netto
Tablica suchościeralna Lean analiza 5 dlaczego 110

Tablice suchościeralne lean to połączenie doskonałych właściwości suchościeralnych z nadrukiem pomocnym przy zarządzaniu firmą bądź przedsiębiorstwem. Tablice dostępne są w dwóch wariantach do wyboru - samoprzylepnym oraz na podkładzie pcv.

Na indywidualne życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Specyfikacja
Tablica samoprzylepnaTablica PCV
Grubość tablicy0,2 mm5 mm
Trwałość powierzchni suchościeralnejWysoka, tablicę można łatwo doczyścić nawet po kilku tygodniach. Jej właściwości nie zmieniają się z upływem czasu.
Wykończenie błyszcząceDoskonałe właściwości suchościeralne, do intensywnego użytkowania, może odbijać światło podczas pracy w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wykończenie matoweOdrobinę gorsze właściwości suchościeralne, może wymagać czyszczenia płynem do tablic, nie odbija światła.
Czym pisać po tablicyPolecamy markery suchościeralne Toma - znajdziesz je w dziale akcesoria.
Sposób montażuForma naklejki, wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi! Taśma dwustronna, montaż mechaniczny (wkręty, kołki).
Powierzchnia montażu Wszelkie gładkie powierzchnie (ściany, drzwi, meble, szyby) za wyjątkiem ścian pomalowanych farbami z dużą zawartością lateksu, farbami zmywalnymi, plamoodpornymi i fasadowymi. Jeśli skorzystałeś z tego rodzaju farb zamów próbki tablicy i przetestuj je na swojej ścianie lub wybierz tablicę PCV.Dowolna powierzchnia.
Odporność na warunki atmosferyczneTak, tablica w całości wykonana z tworzyw sztucznych.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej wersji tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać - skontaktuj się z nami mailowo! Jeżeli masz własny projekt możesz skorzystać z produktu: tablica z własną grafiką aby wygodnie zamówić tablicę on-line.

Dostawa

Jeżeli wymiary tablicy na podkładzie PCV przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Termin realizacji

Zamówienie zostanie wyprodukowane w terminie od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, po czym nastąpi jego wysyłka.

Produkt wykonywany jest indywidualnie, według specyfikacji podanej przez klienta, po złożeniu zamówienia. Prosimy o przemyślane zakupy.
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.

Opinie klientów

 
Podobne produkty
Polecane akcesoria
In Stock
Tablica suchościeralna Lean analiza 5 dlaczego 110
26837
5900
1416
Wally - piękno dekoracji
Tablica suchościeralna Lean analiza 5 dlaczego 110
66.98
PLN
Ostatnio oglądałeś
Odkryj