info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Zamówienia indywidualne naklejki i szablony malarskie

Naklejki oraz szablony malarskie to doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie niskim nakładem pracy oraz kosztów. Jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującego Cię wzoru naklejki bądź szablonu lub masz pomysł na swój własny, autorski wzór trafiłeś idealnie! Realizujemy projekty szyte specjalnie na miarę klienta. Możesz wybrać kształt produktu, jego rozmiar oraz kolorystykę wedle własnych upodobań! To świetny sposób na stworzenie indywidualnej, całkowicie spersonalizowanej dekoracji, którą wykorzystasz zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i firmowych!

Indywidualne naklejki ścienne

Naklejka ścienna pozwoli Ci na szybkie ozdobienie Twoich ścian oraz innych powierzchni płaskich, bez brudzenia rąk! Możemy stworzyć wlepki Twojej firmy, samoprzylepne wizytówki z Twoim logiem, ale również naklejki z obowiązującymi zasadami w Twojej firmie, przykazaniami dobrego pracownika czy też instrukcjami BHP! Wybierz swój rozmiar, kształt, kolorystykę i ciesz się całkowicie spersonalizowaną dekoracją!

Spersonalizowane szablony malarskie

Szablon malarski to doskonały sposób na szybką i efektowną dekorację Twojego mieszkania czy też biura. Fantazyjne wzory w zaledwie kilka chwil mogą pojawić się na Twoich ścianach za sprawą kilku sprawnych pociągnięć pędzla! Szablon ułatwi Ci namalowanie wybranego kształtu i sprawi, że będzie on wyraźny oraz estetyczny.

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie szablonu, który odpowiadałby Twoim upodobaniom - możemy przygotować dla Ciebie indywidualny produkt. Wybierz jego rozmiar oraz kształt! Stworzymy dla Ciebie szablon z ulubioną sentencją, logiem Twojej firmy bądź innym wybranym przez Ciebie kształtem. Dzięki niemu uzyskasz szereg nowych możliwości dekoracyjnych, które wcześniej były zupełnie niedostępne!

Podziel się z nami swoim pomysłem na spersonalizowany szablon bądź naklejkę i wspólnie stwórzmy coś kreatywnego!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane