Fototapedy 3D (trójwymiarowe) na ścianę

/ 5 ()

Duże, dobrze oświetlone mieszkanie zapewnia komfort codziennego życia, jednak nie każdy może się cieszyć takim lokum. Nie oznacza to jednak, że pokój o małych rozmiarach czy wąska kuchnia nie mogą gwarantować wygody, sprawiając wrażenie bardziej przestronnych. Fototapety 3D, które znajdziesz w naszej ofercie pomagają w optycznym zmienianiu wielkości i proporcji wnętrz.

NOWOŚĆ!
dowolny rozmiar
Tapeta Wzór geometryczny 0251Zobacz produkt
NOWOŚĆ!
dowolny rozmiar
Tapeta 3D Trójkąty 0246Zobacz produkt
NOWOŚĆ!
dowolny rozmiar
Tapeta Zielone liście 0218Zobacz produkt
NOWOŚĆ!
Tapeta Mapa świata 0137Zobacz produkt
NOWOŚĆ!
dowolny rozmiar
Tapeta Iluzja optyczna 0124Zobacz produkt
NOWOŚĆ!
dowolny rozmiar
Tapeta Złote liście 098Zobacz produkt

Fototapety powiększające wnętrze

Chociaż budownictwo jednorodzinne oraz wygodne mieszkania deweloperskie cieszą się sporą popularnością, wciąż jeszcze wiele osób mieszka w ciasnych lokalach bloków z wielkiej płyty. Malutkie kuchenki, niewiele większe pokoje i wąskie korytarzyki są przytłaczające i sprawiają klaustrofobiczne wrażenie. Nie musisz się godzić na takie warunki. Odpowiednio dobrana fototapeta powiększająca wnętrze może dokonać metamorfozy wnętrza, a Ty odniesiesz wrażenie, że kuchnia, salon czy przedpokój zyskały kilka metrów przestrzeni. W czym tkwi tajemnica? To efekt złudzenia optycznego, jakie wywołuje specjalny obraz z głębią. Fototapety na ścianę 3D to zazwyczaj kompozycje z odległa linią horyzontu, długim, ginącym w oddali korytarzem, przestronną łąką czy placem, które wręcz zachęcają do wyciągnięcia ręki i zanurzenia w ścianie. Ta ostatnia po prostu znika zastąpiona przez atrakcyjny, ożywczy krajobraz czy zacienione przejście.

Fototapety przestrzenne

Innym ciekawym sposobem na modyfikację proporcji wnętrza są fototapety przestrzenne. Prezentowane na nich kompozycje są zazwyczaj otwarte, pozbawione ograniczeń w postaci umownych ram, jakie tworzą inne elementy krajobrazu. Przykładem fototapet przestrzennych do kuchni, do przedpokoju czy do łazienki są obrazy ceglanego muru, stosu bali drewnianych, wody bez widocznych brzegów czy nieba – a raczej jego fragmentu wyciętego z większej całości. Takie dekoracje, umieszczone na całej ścianie, tworzą wrażenie nieskończoności, jakby ciągnęły się dalej, poza pomieszczenie. Odrębną kategorią fototapet 3D są też kompozycje abstrakcyjne, często oparte na zasadach sztuki pop-art. Ich szczególną cechą jest dynamika, dzięki której pomieszczenie zyskuje na atrakcyjności, kolorach, a często także wielkości.

Fototapety 3D do każdego wnętrza

Fototapety trójwymiarowe lub przestrzenne są kompozycjami, które możesz wykorzystać w każdym wnętrzu. Pozwalają na to bogactwo wzorów graficznych, kolorów oraz urozmaicona tematyka obrazów. W proponowanej kolekcji znajdziesz fototapety powiększające przedpokój, a także motywy odpowiednie do salonu, do kuchni czy łazienki. Na szczególną uwagę zasługuje fototapeta 3D dla dzieci – kolorowa, bogata w motywy bajkowe, kolekcje zabawek czy przedstawiająca rozległe boisko piłkarskie. Ciekawą dekoracją pokoju malucha, która jednocześnie powiększy pomieszczenie będzie podwodna scena z bajki i Arielce. Dla starszych dzieci można wybrać fototapety ze scenami z Gwiezdnych Wojen lub bajek rysunkowych. Za pomocą ściennych dekoracji możesz też powiększyć łazienkę, jednocześnie tworząc w niej specyficzny klimat SPA. Najlepsze fototapety do łazienki to kompozycje z wodą, zielenią, kamieniami i piaskiem w różnych aranżacjach.

Fototapety 3D dostępne na Wally

Kolekcja fototapet 3D w naszym sklepie zawiera wiele atrakcyjnych kompozycji, które mogą optycznie powiększyć Twoje wnętrza. Znajdziesz tu między innymi krajobrazy z mostami, zarówno tymi skąpanymi w zieleni, jak i w otoczeniu miejskiej zabudowy. Podobny efekt pozwoli Ci uzyskać motyw schodów ruchomych. To doskonałe fototapety powiększające przedpokój, ale nadają się również do salonu w stylu vintage lub nowoczesnym. W klimacie retro jest również czarno-biała kompozycja z maszyną do pisania, idealna do stylowego gabinetu. Z kolei do łazienki proponujemy motyw mieniącej się tafli wody czy nocny widok molo na morzu. W kolekcji znajdą się też kompozycje dla dzieci oraz do sypialni. Nastrojowy klimat pomoże stworzyć fototapeta z kroplami deszczu, nocne zdjęcie Paryża czy efekt bokeh. Do aranżacji wnętrz w stylu vintage polecamy motywy starego zegara, czy pawich piór, a do nowoczesnych stylizacji – widok muralu z kolorowymi kryształami, kompozycje z dymem w wielu odmianach kolorystycznych albo stylizowaną ośmiornicę z cygarem.

Przeczytaj również
Nie znalazłeś jeszcze tego czego szukasz? Sprawdź inne nasze kategorie tego produktu
Fototapety 3D
Fototapety Disney
Fototapety droga, dróżki
Fototapety góry
Fototapety inspiracje
Fototapety kładki, pomosty
Fototapety krajobrazy
Fototapety las, drzewa
Fototapety Marvel
Fototapety miasta świata
Fototapety panoramy
Fototapety roślinne
Fototapety zachód słońca
Fototapety zwierzęta
Ostatnio oglądałeś
Odkryj
54 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.