info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

wydrukuj własny plakat

12,80 zł z VAT
10,41 zł netto

Wydruki oferowane w naszej firmie wykonywane są w najwyższej jakości na półmatowym papierze fotograficznym przeznaczonym do oprawienia, umieszczenia w antyramie lub prezentowania w inny, dowolny sposób. Własna dekoracja w postaci plakatu to doskonały pomysł na oryginalny prezent urodzinowy, jubileuszowy, rocznicowy, czy świąteczny dla naszych bliskich. Stanowić może nowoczesny, solidny element dekoracyjny kluczowego punktu w Twoim domu - umieść go w ramie, podświetl, wyeksponuj w inny możliwy sposób, a na pewno nie zostanie niezauważony przez Twoich gości :)

Ceny dostępnych rozmiarów proszę sprawdzać wybierając odpowiednie powiększenie z powyższej listy rozwijanej rozmiar/wielkość. Cena przeliczy się automatycznie. Jeżeli chcą Państwo zamówić wydruk w innym rozmiarze niż podane, prosimy o kontakt.

Jak ocenić jakość zdjęcia, grafiki?

Jeśli nie masz pewności czy twoje zdjęcie lub grafika ma wystarczającą jakość do wydrukowania plakatu, nasz zespół grafików chętnie oceni przesłany materiał. Jeśli przesłany plik będzie niewystarczającej jakości, poprosimy Cię o przesłanie innej grafiki lub wskażemy maksymalny rozmiar w którym możemy wykonać plakat. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego przed wydrukiem każdorazowo weryfikujemy przesyłane pliki.

Jeżeli chcą Państwo wykadrować zdjęcie, prosimy o wybór docelowego rozmiaru i komentarz przy składaniu zamówienia. Graficy przygotują poglądowy projekt, który dopiero po akceptacji przez Państwa zostanie wydrukowany.

Prosimy nie powiększać sztucznie zdjęcia przed wysyłką. Przyjmujemy automatycznie pliki do 80 MB. Dla większych udostępniamy kanał FTP. Prosimy o kontakt w celu przekazania danych dostępowych.

Produkt posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane