info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

tablica korkowa obrotowo-jezdna 120x90cm

987,00 zł z VAT
802,44 zł netto

Tablica korkowa to nieodłączny element biur, przedsiębiorstw a także szkół, gdzie pełni rolę nowoczesnego środka dydaktycznego oraz stanowi wsparcie dla liderów prowadzących konferencje czy też szkolenia. Komunikaty wizualne odgrywają ogromną rolę w skutecznym oraz atrakcyjnym przekazywaniu informacji! Obustronna tablica w ramie aluminiowej anodowanej to produkt najwyższej jakości, który przez lata zachowa swoje właściwości.

Zalety tablicy obrotowo-jezdnej

  • Nieograniczona mobilność sprawia, że w zaledwie kilka chwil i bez wysiłku możesz przemieścić tablicę na drugi koniec sali.
  • Idealne dopasowanie tablicy do potrzeb użytkownika umożliwia regulację stojaka w poziomie za pomocą metalowych teleskopowych drążków.
  • Stabilność tablicy zapewniają stelaż i gumowe kółka z funkcją blokady, które nie porysują podłogi, a do tego umożliwią wygodne użytkowanie bez przemieszczania się tablicy.
  • Możliwość regulacji szerokości stojaka w poziomie za pomocą metalowych teleskopowych drążków. W razie potrzeby możesz więc dokupić dodatkową powierzchnię oraz używać jej zamiennie (powiększając bądź pomniejszając ilość miejsca do pisania), dzięki czemu doskonale dopasujesz rozmiar tablicy do swoich bieżących potrzeb.
  • Wygodne przechowywanie notatek dzięki korkowej powierzchni za pomocą pinezek

Rozmiar tablicy 120x90 cm
Całkowita wysokość tablicy 175 cm

Termin realizacji
Produkt na zamówienie dostępny w terminie od 10 do 15 dni roboczych.

Polecane akcesoria
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane