[email protected]  32 720 94 75
KontaktAranżacjeBlogGaleria realizacjiNowości

Naklejki na ścianę miarki wzrostu

/ 5 ()

Robienie nacięć na framudze drzwi? Rysowanie kresek na ścianie ołówkiem kopiowym? Zapomnij o tych praktykach! Jeśli chcesz sprawdzić wzrost Twojego dziecka, lepiej skorzystać z kolorowych miarek. Dzięki naszym miarkom wzrostu dla dzieciaków nie tylko można sprawdzić, jak szybko rośnie Twój maluch, ale przy okazji zyskać oryginalny i wesoły akcent w pomieszczeniu, który upiększy pokój dziecinny czy salę zabaw!

Miarka wzrostu – oryginalna dekoracja i pomysł na ciekawy prezent

Piękne i kolorowe samoprzylepne miarki wzrostu to doskonały pomysł na prezent. Oferowane przez nas miarki w niczym nie przypominają nudnych narzędzi do robienia podstawowych pomiarów. To starannie wykonane, cieszące oko nasyconymi barwami naklejki na ścianę, które pod każdym względem zostały dopasowane do potrzeb dziecka zarówno projektu, jak i użytych materiałów.

To oraz trwałość produktu sprawia, że miarka może być świetnym podarunkiem na baby shower, pierwsze urodziny maluszka, Dzień Dziecka czy każdą inną okazję! Poza tym taka miarka będzie kiedyś cudowną pamiątką dla dorosłej już osoby. Jest to możliwe, ponieważ tusze użyte do wydruku naklejek są bardzo trwałe, a ich powierzchnia pokryta trwałym laminatem. Zanim zabierzesz się za montaż, przygotuj niezbędne do jego sprawnego przeprowadzenia akcesoria.

Miarka wzrostu jako bezpieczna dekoracja dla dzieci

Co więcej, nasze kolorowe miarki są całkowicie bezpieczne dla maluszków. Tusze, które wykorzystano przy ich produkcji, są bezzapachowe, nietoksyczne i przyjazne środowisku naturalnemu, więc nawet najmłodsze dzieci mogą korzystać z naszych miarek bez obaw o alergię czy podrażnienie. Dzięki ekologicznemu podejściu, naklejki z miarką są wyjątkową dekoracją, która nie tylko ozdabia pokój dziecięcy, lecz także jest wyjątkowo użyteczna.

Przy pomocy miarki możesz nie tylko zmierzyć wzrost dziecka, ale też zapoznać maleństwo z liczbami, nauczyć precyzji i odczytywania wyników. Już sam montaż miarki także będzie doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu i świetną zabawę!

Stwórz bajkowy świat z Wally – naklejki z miarką wzrostu i inne fototapety dla dzieci

Niezwykle ważne jest, aby zadbać o poczucie bezpieczeństwa naszych pociech, dlatego pokój powinien być dla nich miejscem, w którym będą czuć się w pełni komfortowo. Pomocne w tym przypadku są nie tylko naklejki dla dzieci w postaci miarki wzrostu, ale także fototapety do pokoju dziecka, które pobudzają kreatywność oraz tablice dla dzieci urozmaicające czas nauki i zabawy. Sprawdź naszą pełną ofertę i podaruj najmłodszym to, co najlepsze!

Przeczytaj również
Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
54 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie