info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Naklejki wielokolorowe - miarki wzrostu

Robienie nacięć na framudze drzwi? Rysowanie kresek na ścianie ołówkiem kopiowym? Zapomnij o tych praktykach! Jeśli chcesz sprawdzić wzrost Twojego dziecka, lepiej skorzystać z kolorowych miarek. Dzięki naszym miarkom wzrostu dla dzieciaków nie tylko można sprawdzić, jak szybko rośnie Twój maluch, ale przy okazji zyskać oryginalny i wesoły akcent w pomieszczeniu, który upiększy pokój dziecinny czy salę zabaw!

Miarka wzrostu - oryginalna dekoracja i pomysł na ciekawy prezent

Piękne i kolorowe samoprzylepne miarki wzrostu to doskonały pomysł na przykład na prezent. Oferowane przez nas miarki w niczym nie przypominają nudnych narzędzi do robienia podstawowych pomiarów. To starannie wykonane, cieszące oko nasyconymi barwami dzieła sztuki, które pod każdym względem zostały dopasowane do potrzeb dziecka - zarówno projektu, jak i użytych materiałów.

To oraz trwałość produktu sprawia, że miarka może być doskonałym prezentem - na przykład na baby shower, pierwsze urodziny maluszka, Dzień Dziecka czy każdą inną okazję! Poza tym, taka miarka będzie kiedyś cudowną pamiątką dla dorosłej już osoby. Jest to możliwe, ponieważ tusze użyte do wydruku naklejek są bardzo trwałe, a ich powierzchnia pokryta trwałym laminatem. Do montażu naszych naklejek z pewnością przydadzą Ci się nasze praktyczne akcesoria.

Miarka wzrostu jako bezpieczna dekoracja dla dzieci

Co więcej, nasze kolorowe miarki są całkowicie bezpieczne dla maluszków. Tusze, które wykorzystano przy ich produkcji, są bezzapachowe, nietoksyczne i przyjazne środowisku naturalnemu, więc nawet najmłodsze dzieci mogą korzystać z naszych miarek bez obaw o alergię czy podrażnienie. Dzięki ekologicznemu podejściu, naklejki z miarką są wyjątkową dekoracją, która nie tylko ozdabia pokój dziecięcy, lecz także jest wyjątkowo użyteczna.

Przy pomocy miarki możesz nie tylko zmierzyć wzrost dziecka, ale też zapoznać maleństwo z liczbami, nauczyć precyzji i odczytywania wyników. Już sam montaż miarki także będzie doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu i świetną zabawę!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane