[email protected]  32 720 94 75
KontaktO nasBlogGaleria realizacjiNowości

Tablice z własnym nadrukiem - na zamówienie

/ 5 ()

Doskonałej jakości tablice z własnym nadrukiem to nieodłączny element każdej doskonale zorganizowanej firmy oraz przedsiębiorstwa. W ofercie naszego sklepu internetowego Wally znajdziesz zarówno suchościeralne jak i kredowe tablice, które pozwolą Ci na realizację własnego pomysłu - od a do zet! Sprawdź naszą szeroką ofertę tablic z nadrukiem do firmy i nie tylko!

Tablice z własnym logo - suchościeralne i magnetyczne

Tablica suchościeralna z nadrukiem cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli firm, biur oraz sal konferencyjnych. Żadne z nich nie obejdzie się bez doskonałej jakości tablic suchościeralnych! Wszystko to przez szereg fantastycznych właściwości, którymi mogą pochwalić się nasze tablice - wysokiej jakości, przyciągającej wzrok estetyki a także możliwości całkowitej personalizacji produktu! Również właściwości magnetyczne naszych tablic suchościeralnych zasługują na uwagę. Tablice magnetyczne z własnym logo to doskonały pomysł na narzędzie dla praktycznie każdej firmy, niezależnie od branży w której działa!

Tablice z nadrukiem - do firmy i domu

Tablica z nadrukiem - suchościeralna bądź kredowa to doskonały wybór zarówno do Twoich przestrzeni firmowych, jak i prywatnych! Tablica kredowa z nadrukiem sprawdzi się zarówno w Twoim wnętrzu mieszkalnym jak i w lokalu gastronomicznym, sali zabaw czy też w perfumerii. Możesz nadrukować na niej logo swojej firmy, a wolną przestrzeń wykorzystać na zapisanie menu, cennika bądź oferty specjalnej. Tablice kredowe z własnym logo to również świetne i niebanalne narzędzie reklamowe!

Nasze tablice kredowe jak i suchościeralne mogą na całej swojej powierzchni posiadać nadruk, nie tracąc swoich znakomitych właściwości. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują odporność nawet podczas najbardziej intensywnego użytkowania. Wykorzystaj je na produkcji, halach magazynowych czy też na zapleczach firm! Jako dodatkowe akcesoria do naszych tablic z pewnością sprawdzą się również kieszenie, koszulki, półki na markery, zawieszki magazynowe a także markery suchościeralne oraz kredowe.

Ostatnio oglądałeś
45 tysięcy zadowolonych klientów
45 tys. udanych realizacji
Słuchamy Cię, dbamy o szczegóły, dotrzymujemy terminów.
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja 100% satysfakcji
Przyjacielska obługa, fachowe doradztwo i znakomite produkty.
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Kup online, zamów mailowo lub telefonicznie.
Polub nas, aby być na bieżąco z nowościami w świecie dekoracji.
Gwarantujemy konkretne wiadomości oraz dobre porady.
Zapytaj na czacie