info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Tablice z nadrukiem - suchościeralne i kredowe

Uważasz, że tradycyjne tablice to już przeżytek? My również, dlatego stworzyliśmy dla nich doskonałą alternatywę! Nasze nowoczesne tablice kupisz w wielu wariantach do wyboru, masz również możliwość ich personalizacji według własnych potrzeb. Tablice suchościeralne oraz kredowe z własnym nadrukiem dają swobodę realizacji własnego pomysłu bez względu czy planujesz stworzyć rodzinny planner, menu do restauracji lub food trucka. Sprawdź, gdzie i w jaki sposób je wykorzystasz!

Tablice kredowe do gastronomii

Gastronomia to branża w której nasze tablice z pewnością znajdą cały wachlarz zastosowań. Szczególnie dobrze sprawdzą się tutaj popularne w lokalach gastronomicznych tablice kredowe, które dodadzą charakteru każdemu menu, czy ofercie specjalnej. Dzięki nim poinformujesz swoich klientów o ofertach dnia, nowych pozycjach w menu czy też podzielisz się z nimi motywującym cytatem, idealnym do porannego espresso. W naszej ofercie posiadamy zarówno tablice samoprzylepne, jak i usztywnione podkładem PCV, dlatego z łatwością wybierzesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Tablice suchościeralne do biura i sali konferencyjnej

Żadne biuro czy też sala konferencyjna nie obejdzie się bez doskonałej jakości tablicy suchościeralnej. Oprócz produktów na wymiar oraz z indywidualnym nadrukiem, wykonujemy również tablice lean wykorzystywane w produkcji, halach magazynowych czy też na zapleczach firm. Tablice suchościeralne łatwo jest utrzymać w czystości, a pisanie po nich to czysta przyjemność!

Tablice kredowe i suchościeralne z nadrukiem

Nasze tablice kredowe jak i suchościeralne mogą na całej swojej powierzchni posiadać nadruk, nie tracąc swoich znakomitych właściwości ścieralnych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących odporność nawet podczas najbardziej intensywnego użytkowania.

Możesz przysłać nam gotowy projekt, możemy go również zaprojektować specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy!

Co warto wiedzieć o naszych tablicach?

 • Możesz wybrać dowolny kolor, nadruk i rozmiar tablicy.
 • Oferujemy różne wersje materiałowe:
  • ultra cienkie - samoprzylepne o grubości od 0,2 mm,
  • na podłożu z tworzywa sztucznego - grubość 5 mm połączona z nowoczesnym wyglądem,
  • magnetyczne - do umieszczenia na powierzchniach metalowych - ścianach, półkach, obudowach,
  • w ramach aluminiowych - minimalizm połączony z klasyczną elegancją.
 • Oferujemy tablice specjalne które nadają się do użycia na liniach produkcyjnych o wysokim rygorze czystości i dezynfekcji.
 • Tablice suchościeralne mogą być błyszczące lub matowe.

Sprawdź ofertę naszych kredowych oraz suchościeralnych tablic i ciesz się ich doskonałą jakością oraz wygodą użytkowania!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane