info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasRealizacjeBlogNowości

Tablice z nadrukiem - suchościeralne i kredowe

Uważasz, że tradycyjne tablice to już przeżytek? My również, dlatego stworzyliśmy dla nich doskonałą alternatywę! Nasze nowoczesne tablice kupisz w wielu wariantach do wyboru, masz również możliwość ich personalizacji według własnych potrzeb. Tablice suchościeralne oraz kredowe z własnym nadrukiem dają swobodę realizacji własnego pomysłu bez względu czy planujesz stworzyć rodzinny planner, menu do restauracji lub food trucka. Sprawdź, gdzie i w jaki sposób je wykorzystasz!

Tablice kredowe do gastronomii

Gastronomia to branża w której nasze tablice z pewnością znajdą cały wachlarz zastosowań. Szczególnie dobrze sprawdzą się tutaj popularne w lokalach gastronomicznych tablice kredowe, które dodadzą charakteru każdemu menu, czy ofercie specjalnej. Dzięki nim poinformujesz swoich klientów o ofertach dnia, nowych pozycjach w menu czy też podzielisz się z nimi motywującym cytatem, idealnym do porannego espresso. W naszej ofercie posiadamy zarówno tablice samoprzylepne, jak i usztywnione podkładem PCV, dlatego z łatwością wybierzesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Tablice suchościeralne do biura i sali konferencyjnej

Żadne biuro czy też sala konferencyjna nie obejdzie się bez doskonałej jakości tablicy suchościeralnej. Oprócz produktów na wymiar oraz z indywidualnym nadrukiem, wykonujemy również tablice lean wykorzystywane w produkcji, halach magazynowych czy też na zapleczach firm. Tablice suchościeralne łatwo jest utrzymać w czystości, a pisanie po nich to czysta przyjemność!

Tablice kredowe i suchościeralne z nadrukiem

Nasze tablice kredowe jak i suchościeralne mogą na całej swojej powierzchni posiadać nadruk, nie tracąc swoich znakomitych właściwości ścieralnych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących odporność nawet podczas najbardziej intensywnego użytkowania.

Możesz przysłać nam gotowy projekt, możemy go również zaprojektować specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy!

Co warto wiedzieć o naszych tablicach?

 • Możesz wybrać dowolny kolor, nadruk i rozmiar tablicy.
 • Oferujemy różne wersje materiałowe:
  • ultra cienkie - samoprzylepne o grubości od 0,2 mm,
  • na podłożu z tworzywa sztucznego - grubość 5 mm połączona z nowoczesnym wyglądem,
  • magnetyczne - do umieszczenia na powierzchniach metalowych - ścianach, półkach, obudowach,
  • w ramach aluminiowych - minimalizm połączony z klasyczną elegancją.
 • Oferujemy tablice specjalne które nadają się do użycia na liniach produkcyjnych o wysokim rygorze czystości i dezynfekcji.
 • Tablice suchościeralne mogą być błyszczące lub matowe.

Sprawdź ofertę naszych kredowych oraz suchościeralnych tablic i ciesz się ich doskonałą jakością oraz wygodą użytkowania!

Ponad 35 tysięcy zadowolonych klientów
35 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane