info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeBlogKontakt

Jak optycznie powiększyć wnętrze?

jak optycznie powiększyć pomieszczenie

Przeszkadza Ci brak wystarczającej ilości przestrzeni w Twoim mieszkaniu? Masz wrażenie, że przytłacza Cię zbyt mała ilość miejsca i chcesz optycznie powiększyć swoje wnętrze? Istnieje kilka prostych sposobów, które mogą Ci w tym pomóc. Najprostszą a zarazem najszybszą metodą może okazać się wybór odpowiedniej fototapety, która dzięki swoim właściwościom pozwoli Ci optycznie manipulować rozmiarem pomieszczenia. Sprawdź jak łatwo i niewielkim kosztem możesz odmienić swoje mieszkanie!

Kilka propozycji na optyczne powiększenie wnętrza

fototapeta
  • Fototapeta z widokiem perspektywicznym przyklejona na jednej ze ścian małego pomieszczenia doda mu głębi oraz sprawi, że optycznie wyda się większe. Rewelacyjnie sprawdzą się w tej roli ulice, mosty, ścieżki - utrzymane w kolorowej lub czarno-białej tonacji.
  • Dużą popularnością cieszą się fototapety z panoramą miast nocą, które także optycznie powiększą małe pomieszczenie. Taka dekoracja silnie oddziaływuje wyrazistością swojego motywu, idealnie wpasowuje się więc w nowoczesne, oszczędnie urządzone przestrzenie, gdzie przeważają meble w prostych formach.
  • Zestawienie ciemnych i jasnych barw ścian, sufitu oraz podłogi może powiększyć, wydłużyć lub podnieść pomieszczenie. Gdy kolor podłogi lub sufitu będzie kontynuacją barwy ściany, będzie sprawiał wrażenie większej przestrzeni. Ciemniejsza ściana doda głębi tam, gdzie jej brak i optycznie się oddali.
  • Do małych wnętrz najlepiej sprawdzą się farby, meble, posadzki i dodatki, takie jak zasłony czy dywany, w jasnych kolorach. Szkło i lustra to również sprzymierzeńcy małych pomieszczeń, więc zamiast pełnych drzwi wybierz te przeszklone. Lustro zdziała cuda, szafa z lustrzanymi drzwiami powiększy nawet dwukrotnie mały przedpokój czy sypialnię.
  • Wprowadź więcej światła - duże okna bez podziałów to idealne rozwiązanie,  jeżeli nie masz jednak wpływu na ich wybór, to chociaż nie zastawiaj ich wielkimi roślinami doniczkowymi i zasłoń jedynie lekkim, jasnym materiałem lub w ogóle zrezygnuj z dekoracji okna.

Sam widzisz jakie to proste! Wystarczy kilka mało inwazyjnych zabiegów, aby Twoje mieszkanie zyskało niepowtarzalny charakter oraz głębię wyrazu.

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane