info@wally.com.pl  32 720 94 75
KontaktO nasBlogZamówienia indywidualneNowości

Wydrukuj własną fototapetę

14,0611,43 netto

Fototapety ścienne i dekoracyjne przeznaczone do montażu na ścianach, panelach meblowych, szafach, szybach, drzwiach znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu od sypialni po kuchnię.

Ceny dostępnych rozmiarów proszę sprawdzać wybierając odpowiednie powiększenie z powyższej listy rozwijanej rozmiar/wielkość. Cena przeliczy się automatycznie. Jeżeli chcą Państwo zamówić wydruk w innym niż proponujemy rozmiarze prosimy o kontakt.

fototapeta samoprzylepna Wall-Art

Fototapeta wykonana z matowej folii ściennej przeznaczonej do montażu na ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia perfekcyjne przyleganie do powierzchni i wieloletnią trwałość, natomiast specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji lub dowolne przeklejenie jej, nie pozostawiając żadnych śladów.

fototapeta samoprzylepna laminowana Wall-Art

Wykonane z foli ściennej perfekcyjnie przylegającej do powierzchni, jednocześnie umożliwiającej swobodne odklejenie. Laminat natomiast skutecznie ochroni twoją fototapetę przed wszelkimi urazami mechanicznymi, dzięki czemu zachowa ona intensywność i trwałość kolorów na dłużej, tak abyś mógł cieszyć się dekoracją swojego domu w nieskończoność. Laminowane fototapety doskonale sprawdzą się w kuchniach, jadalniach i pokojach dziecięcych.

Im większe zdjęcie tym lepsza jakość wydruku.

 

Jeżeli chcą Państwo wykadrować zdjęcie, prosimy o wybór docelowego rozmiaru i komentarz przy składaniu zamówienia. Graficy przygotują poglądowy projekt, który dopiero po akceptacji przez Państwa zostanie wydrukowany.

Prosimy nie powiększać sztucznie zdjęcia przed wysyłką. Przyjmujemy automatycznie pliki do 80 MB. Dla większych udostępniamy kanał FTP. Prosimy o kontakt w celu przekazania danych dostępowych.

Fototapeta posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Ponad 39 tysięcy zadowolonych klientów
39 tysięcy zadowolonych klientów
Kupujesz od producenta
Kupujesz od producenta
Wysyłamy na całą Europę
Wysyłamy na całą Europę
Gwarancja satysfakcji i przyjacielskiej obsługi
Gwarancja satysfakcji
Certyfikat SSL
Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL
Zapytaj na czacie
Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane