Fototapeta na drzwi powiew lata P115

Fototapeta na drzwi powiew lata P115
Fototapeta na drzwi powiew lata P115 Fototapeta na drzwi powiew lata P115 Fototapeta na drzwi powiew lata P115 Fototapeta na drzwi powiew lata P115
szt. 160,00 zł

Fototapeta wykonana jest z matowej lub błyszczącej folii ściennej i dodatkowo zalaminowana. Zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni i dużą trwałość. Specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji bez pozostawiania śladów.

laminowanie

Zabezpiecza fototapety przed porysowaniem oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

czas produkcji fototapet na drzwi

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie 3-4 dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Inne produkty z tej kategorii

2009-2017 Wally © KQS.store